Keira Knightley pragnie zajść w ciążę

Po co? Aby udowodnić, że nie ma anoreksji. Coś w stylu - na złość mamie, odmrożę sobie uszy.
Knigthley pragnie dziecka Po co? Keira Knightley powiedziała w wywiadzie dla "Canada's National Post", że pragnie zajść w ciążę, żeby... ludzie przestali mówić, że cierpi na anoreksję Gwiazdy miewają głupie pomysły. Czasami nawet bardzo. Do ścisłej czołówki tego niechlubnego grona dołącza Keira Knightley, która nagle zapragnęła mieć dziecko. Nie chodzi o miłość, instynkt macierzyński czy cokolwiek w tym klimacie. Aktorka ma dość piętnowania jej wyglądu. Chce urodzić zdrowe dziecko, aby udowodnić, że nie cierpi na żadne zaburzenia odżywiania. - To świetny powód, by mieć dziecko. Już nie będą mówili, że mam anoreksję. Cholera, muszę mieć dziecko! - powiedziała Keira w wywiadzie dla "Canada's National Post". Zajdzie w ciążę, urodzi dziecko i co potem? Odda na cele charytatywne? Są łatwiejsze sposoby, np. jedzenie.

 

Gwiazdy miewają głupie pomysły. Czasami nawet bardzo. Do ścisłej czołówki tego niechlubnego grona dołącza Keira Knightley, która nagle zapragnęła mieć dziecko. Nie chodzi o miłość, instynkt macierzyński czy cokolwiek w tym klimacie. Aktorka ma dość piętnowania jej wyglądu. Chce urodzić zdrowe dziecko, aby udowodnić, że nie cierpi na żadne zaburzenia odżywiania.

 

- To świetny powód, by mieć dziecko. Już nie będą mówili, że mam anoreksję. Cholera, muszę mieć dziecko! - powiedziała Keira w wywiadzie dla Canada's National Post.

 

Zajdzie w ciążę, urodzi dziecko i co potem? Odda na cele charytatywne? Są łatwiejsze sposoby, np. jedzenie.