Eva Mendes nie jest inteligentna

Przynajmniej sama tak twierdzi.

 

Aktorka ostatnio wyznała szokującą rzecz. Podczas jednego z wywiadów opowiadała, co najbardziej podoba jej się w mężczyznach. Powiedziała, że największe wrażenie robią na niej inteligentni faceci. No, tutaj nic nas nie dziwi. Ale zaskoczyło nas rozwinięcie wątku...

 

Mózg jest dla mnie najważniejszy! Podonają mi się inteligentni faceci, bo sama w tej materii mam pewne braki. Największe wrażenie robią na mnie ci, którzy są oczytani. Niestety sama nie należę do takich osób, dlatego cenię sobie ich towarzystwo.

 

Eva dodaje, że nie lubi facetów, którzy starają się za mocno. Od tych, którzy przesadnie dbają o wygląd, zdecydowanie bardziej woli tych nieco bardziej ciamajdowatych.

 

W rozmowie z brytyjskim Daily Mirror mówi wyraźnie:

 

 Nie lubię facetów, którzy rozmawiają ze mną i widzę, że ważą każde słowo. Wiedzą kiedy co powiedzieć, są świetnie przygotowani. W mojej rodzinie jest sporo Kubańczyków, którzy są bardzo, naprawdę bardzo przystojni, ale właśnie tacy za mocno zadbani, opanowani, wyważeni.Staram się uczyć moich braci i przy każdej możliwej okazji przypominam im, że to nie jest fajne. Że lepiej być spontanicznym, naturalnym czasem nawet lekko gapowaty, jeśli chce się zrobić dobre wrażenie na kobietach.