Co ukrywa Sienna Miller? Foto!

Zakrywała twarz rękoma i stawała przy ścianie! Co jej się stało?
Co ukrywa Sienna Miller? Zakrywała twarz rękoma i stawała przy ścianie! Co jej się stało? Aktorka Sienna Miller stała się ostatnio bohaterką bardzo dziwnej sytuacji. Gdy zobaczyła paparazzi natychmiast zakryła się rękoma i wbiegła do windy Aktorka Sienna Miller stała się ostatnio bohaterką bardzo dziwnej sytuacji. Gdy zobaczyła paparazzi natychmiast zakryła się rękoma i wbiegła do windy, gdzie od razu stanęła w rogu, by przypadkiem nikt nie dojrzał jej twarzy. Co się stało? Sienna nie miała makijażu, miała wory pod oczami, czy wyskoczył jej pryszcz? Może zafundowała sobie operację plastyczną? A może to coś znacznie poważniejszego - płakała lub ktoś ją pobił?

 

Aktorka Sienna Miller stała się ostatnio bohaterką bardzo dziwnej sytuacji. Gdy zobaczyła paparazzi natychmiast zakryła się rękoma i wbiegła do windy, gdzie od razu stanęła w rogu, by przypadkiem nikt nie dojrzał jej twarzy.

 

Co się stało? Sienna nie miała makijażu, miała wory pod oczami, czy wyskoczył jej pryszcz? Może zafundowała sobie operację plastyczną? A może to coś znacznie poważniejszego - płakała lub ktoś ją pobił?

 

Co obstawiacie? Liczymy na waszą pomysłowość.