Cameron bez makijażu!

No prawie...
Cameron bez makijażu! No prawie... Cameron Diaz cieszy się każdym dniem. Za każdym razem kiedy paparazzi przyłapią ją na ulicy, jest roześmiana od ucha do ucha. Tak wygląda szczęśliwa kobieta! Cameron Diaz cieszy się każdym dniem. Za każdym razem kiedy paparazzi przyłapią ją na ulicy, jest roześmiana od ucha do ucha. Chyba na tym polega sekret wiecznej młodości... Tym razem udało się złapać Cameron jak wyszła z siłowni. Roześmiana, rozpromieniona i pełna pozytywnej energii kroczyła przez miasto. Nie przejmowała się sportowymi ciuchami, fryzurą "na odwal się" i brakiem makijażu. Plotek mówi: tak trzymać! Cameron, jesteś boska!

 

Tak wygląda szczęśliwa kobieta! Cameron Diaz cieszy się każdym dniem. Za każdym razem kiedy paparazzi przyłapią ją na ulicy, jest roześmiana od ucha do ucha. Chyba na tym polega sekret wiecznej młodości...

 

 

Tym razem udało się złapać Cameron jak wyszła z siłowni. Roześmiana, rozpromieniona i pełna pozytywnej energii kroczyła bez miasto. Nie przejmowała się sportowymi ciuchami, fryzurą "na odwal się" i brakiem makijażu. Plotek mówi: tak trzymać! Cameron, jesteś boska!

 

Cameron Diaz