Najlepiej ubrane gwiazdy według "Vanity Fair"! Galeria!

Zobacz ranking najlepiej ubranych gwiazd światowego show biznesu!
Najlepiej ubrani... Zobacz ranking najlepiej ubranych gwiazd światowego show biznesu! Jak co roku magazyn "Vanity Fair" opublikował ranking najlepiej ubranych osób na świecie Jak co roku magazyn "Vanity Fair" opublikował ranking najlepiej ubranych osób na świecie. Lista została podzielona na kategorie. Prezentujemy wam kilka z nich wraz z osobami, które zostały przez magazyn wyróżnione. Czy rzeczywiście są tak świetnie ubrane? Najlepiej ubrane kobiety Carla Bruni To Pierwsza Dama Francji, modelka oraz piosenkarka, która budzi wiele kontrowersji. Jest piękną kobietą i zdecydowanie potrafi wyglądać szykownie i elegancko. Sarah Jessica Parker Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" to już ikona mody. Każdy jej strój zachwyca i jest szeroko komentowany. Z wzajemnością wielbi najlepszych projektantów mody i ich stroje. Tilda Swinton Zdobywczyni oskara o bardzo oryginalnej urodzie nie stroni od równie oryginalnych strojów. Jest muzą projektantów.  Najlepiej ubrani mężczyźni Daniel Craig Nowy James Bond ma w swoim stylu coś z brytyjskiej elegencji i włoskiego luzu. Jest dojrzały i przystojny. Kobiety za nim szaleją. Kanye West Raper podąża za modą jak tylko może. Bywa na wszystkich pokazach. Rewelacyjnie wygląda na czerwonym dywanie i na scenie. David Beckham Piłkarz od kilku lat jest wzorem do naśladowania dla wielu mężczyzn na całym świecie. Wszystko to dzięki jego żonie Victorii Beckham, która zajmuję się jego garderobą i czuwa nad każdym szczegółem. Najlepiej ubrani - zjawisko Karl Lagerfeld Siwy projektant mody ubiera się znacznie lepiej, niż niejeden młodzieniaszek. Nie rozstaje się ze swoimi ciemnymi okularami i nikt tak naprawdę nie wie, co się za nimi kryje. Najlepiej ubrani w branży Christy Turlington Top modelka i projektantka zawsze jest ubrana perfekcyjnie. Najlepsze jest w niej to, że w każdej kreacji wygląda bardzo sympatycznie i nie traci swojego uroku.

 

Jak co roku magazyn "Vanity Fair" opublikował ranking najlepiej ubranych osób na świecie. Lista została podzielona na kategorie. Prezentujemy wam kilka z nich wraz z osobami, które zostały przez magazyn wyróżnione. Czy rzeczywiście są tak świetnie ubrane?

 

 

Najlepiej ubrane kobiety

 

Carla Bruni


To Pierwsza Dama Francji, modelka oraz piosenkarka, która budzi wiele kontrowersji. Jest piękną kobietą i zdecydowanie potrafi wyglądać szykownie i elegancko.

 

 

Sarah Jessica Parker


Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" to już ikona mody. Każdy jej strój zachwyca i jest szeroko komentowany. Z wzajemnością wielbi najlepszych projektantów mody i ich stroje.

 

 

Tilda Swinton


Zdobywczyni oskara o bardzo oryginalnej urodzie nie stroni od równie oryginalnych strojów. Jest muzą projektantów.

 

 

 

Najlepiej ubrani mężczyźni

 

Daniel Craig

Nowy James Bond ma w swoim stylu coś z brytyjskiej elegencji i włoskiego luzu. Jest dojrzały i przystojny. Kobiety za nim szaleją.

 

 

Kanye West

Raper podąża za modą jak tylko może. Bywa na wszystkich pokazach. Rewelacyjnie wygląda na czerwonym dywanie i na scenie.

 

 

David Beckham

Piłkarz od kilku lat jest wzorem do naśladowania dla wielu mężczyzn na całym świecie. Wszystko to dzięki jego żonie Victorii Beckham, która zajmuję się jego garderobą i czuwa nad każdym szczegółem.

 

 

 

Najlepiej ubrani - zjawisko

 

Karl Lagerfeld

Siwy projektant mody ubiera się znacznie lepiej, niż niejeden młodzieniaszek. Nie rozstaje się ze swoimi ciemnymi okularami i nikt tak naprawdę nie wie, co się za nimi kryje.

 

 

 

Najlepiej ubrani w branży

 

Christy Turlington

Top modelka i projektantka zawsze jest ubrana perfekcyjnie. Najlepsze jest w niej to, że w każdej kreacji wygląda bardzo sympatycznie i nie traci swojego uroku.

 

 

 

Najlepiej ubrana para

 

Agelina Jolie i Brad Pitt

Aktorka para reprezentuje swoimi strojami klasyczny szyk i elegancję, nie tylko podczas oficjalnych przyjęć, ale także na co dzień.