T.A.T.U. zastąpią Victorię Beckham! Wideo!

Dziewczyny z T.A.T.U wystąpią w kampanii reklamowej Marca Jacobsa. Zobacz wideo i zdjęcia!
T.A.T.U. w reklamie! Zastąpią Victorię Beckham. Dziewczyny z T.A.T.U wystąpią w kampanii reklamowej Marca Jacobsa. Pewien czas temu zdjęcia reklamowe projektanta Marca Jacobsa zrobiły furorę. Victoria Beckham wyglądała na nich z wielkiej torby. Leżała też w kartonowym pudełku po butach. Wystylizowana została na plastikową lalkę, która w dodatku nie należy do najpiękniejszych. Kampania niewątpliwie była oryginalna i ciekawa. Teraz elegancką i szykowną Posh Spice, która jest niekwestionowaną ikoną mody, na bilbordach i plakatach Jacobsa zastąpią kiczowate panienki z T.A.T.U. Kontrast dość duży. Rosjanki mogą być z siebie dumne - będą reklamować światowej sławy projektanta, który ubierał już największe sławy. Czy zdjęcia dziewczyn będą tak samo oryginalne jak kampania z udziałem Victorii? Przecież one uwielbiają skandale. Mamy więc nadzieję, że będzie gorąco. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia.

 

Pewien czas temu zdjęcia reklamowe projektanta Marca Jacobsa zrobiły furorę. Victoria Beckham wyglądała na nich z wielkiej torby. Leżała też w kartonowym pudełku po butach. Wystylizowana została na plastikową lalkę, która w dodatku nie należy do najpiękniejszych. Kampania niewątpliwie była oryginalna i ciekawa.

 

Teraz elegancką i szykowną Posh Spice, która jest niekwestionowaną ikoną mody, na bilbordach i plakatach Jacobsa zastąpią kiczowate panienki z T.A.T.U. Kontrast dość duży. Rosjanki mogą być z siebie dumne - będą reklamować światowej sławy projektanta, który ubierał już największe sławy.

 

Zobacz wideo z przygotowań do sesji z udziałem T.A.T.U:

 

 

 

 

Czy zdjęcia dziewczyn będą tak samo oryginalne jak kampania z udziałem Victorii? Przecież one uwielbiają skandale. Mamy więc nadzieję, że będzie gorąco. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia.