Tak wygląda w makijażu...

A jak wygląda bez? Zobaczcie!
Dobrze wygląda w makijażu A jak Kirsten Dunst wygląda bez makijażu? Kirsten Dunst nigdy nie uchodziła w Hollywood za symbol seksu. Ma jednak w sobie to coś, co zniewala mężczyzn. Może to zasługa dołeczków, a może te urocze kły Kirsten Dunst nigdy nie uchodziła w Hollywood za symbol seksu. Ma jednak w sobie to coś, co zniewala mężczyzn. Może to zasługa dołeczków, a może te urocze kły, które przywołują wspomnienia o jej roli w "Wywiadzie z wampirem" i budzą erotyczne skojarzenia...? Cokolwiek by to nie było, Kirsten robi wrażenie. Bez makijażu również? Paparazzi sfotografowali ją podczas zabaw z ukochanym psiakiem. Gwiazda w roli "dziewczyna z sąsiedztwa" też wam się podobać. Może nawet bardziej? 

 

Kirsten Dunst nigdy nie uchodziła w Hollywood za symbol seksu. Ma jednak w sobie to coś, co zniewala mężczyzn. Może to zasługa dołeczków, a może te urocze kły, które przywołują wspomnienia o jej roli w "Wywiadzie z wampirem" i budzą erotyczne skojarzenia...?

 

Cokolwiek by to nie było, Kirsten robi wrażenie. Bez makijażu również? Paparazzi sfotografowali ją podczas zabaw z ukochanym psiakiem. Zobaczcie i powiedzcie czy gwiazda w roli "dziewczyna z sąsiedztwa" też wam sie podoba. Może nawet bardziej?

 

Kirsten Dunst/FORUM

Kirsten Dunst/FORUM