Nie chce dzieci, bo będzie gruba!

Mariah Carey boi się zajść w ciążę z powodu dodatkowych kilogramów...
Carey nie chce dzieci Bo będzie za gruba... Mariah Carey boi się zajść w ciążę. Obawia się, że sylwetka, którą udało jej się wreszcie wypracować, znowu zmieni swoje kształty. Życie gwiazdy nie jest proste. Mariah Carey przez całe życie zmaga się z problemami związanymi z utrzymaniem wagi. Kiedy katuje się treningami i dietą - jest szczupła, wystarczy jednak kilka tygodni zapomnienia i jej ciało momentalnie zaczyna się zaokrąglać. Mariah Carey od paru miesięcy dumnie prezentuje swoje wdzięki. Wokalistka wzięła się za siebie i zrzuciła zbędny balast. Miała dobrą motywację: czy istnieje lepszy bodziec niż dużo młodszy mąż? Zdaniem Plotka, trudno będzie go znaleźć. Carey niedawno temu wyszła za mąż, ma już 38 lat i to właściwie ostatni dzwonek, by zdecydować się na pierwsze dziecko. Ale gwiazda wcale o tym nie myśli. Dlaczego? Boi się, że sylwetka, którą udało jej się wreszcie wypracować, znowu zmieni swoje kształty. Kiedy ktoś z otoczenia gwiazdy, pyta ją o dzieci, patrzy przerażona: - Przecież wiecie jak ciężko było mi zrzucić zbędne kilogramy. Teraz potwornie się męczyłam. Ciąża przekreśliłaby cały mój wysiłek. Wiem, że to byłby już absolutny koniec! - opowiada Carey najbliższym. - Mariah ma cudowne życie i nie chce żadnych zmian. Mogłaby grać koncerty przez miesiąc po to, żeby nakarmić głodujące dzieci, ale dziecko w jej domu nigdy nie było marzeniem piosenkarki - mówi znajomy Carey.

 

Życie gwiazdy nie jest proste. Mariah Carey przez całe życie zmaga się z problemami związanymi z utrzymaniem wagi. Kiedy katuje się treningami i dietą - jest szczupła, wystarczy jednak kilka tygodni zapomnienia i jej ciało momentalnie zaczyna się zaokrąglać.

Mariah Carey w bikini

 

Mariah Carey od paru miesięcy dumnie prezentuje swoje wdzięki. Wokalistka wzięła się za siebie i zrzuciła zbędny balast. Miała dobrą motywację: czy istnieje lepszy bodziec niż dużo młodszy mąż? Zdaniem Plotka, trudno będzie go znaleźć. Carey niedawno temu wyszła za mąż, ma już 38 lat i to właściwie ostatni dzwonek, by zdecydować się na pierwsze dziecko. Ale gwiazda wcale o tym nie myśli. Dlaczego? Boi się, że sylwetka, którą udało jej się wreszcie wypracować, znowu zmieni swoje kształty.

 

Kiedy ktoś z otoczenia gwiazdy, pyta ją o dzieci, patrzy przerażona:

 

Przecież wiecie jak ciężko było mi zrzucić zbędne kilogramy. Teraz potwornie się męczyłam. Ciąża przekreśliłaby cały mój wysiłek. Wiem, że to byłby już absolutny koniec! - opowiada Carey najbliższym.
Mariah ma cudowne życie i nie chce żadnych zmian. Mogłaby grać koncerty przez miesiąc po to, żeby nakarmić głodujące dzieci, ale dziecko w jej domu nigdy nie było marzeniem piosenkarki - mówi znajomy Carey.