Czy wiesz czyja to córka? Galeria!

Zobacz galerię zdjęć i zapowiedź nowej komedii z udziałem tej dziewczyny i króliczków Playboya.
Anty-króliczek Playboya Rumer idzie w ślady swoich rodziców. Wśród sztucznych panienek z "The House Bunny" pojawia się ktoś zupełnie niepasujący - swoisty anty-króliczek. W tę rolę wcieliła się Rumer Willis.  "The House Bunny" to nowa komedia, w której główne role odgrywają króliczki Playboya - tlenione blondynki ubrane na różowo. Jednak wśród tych wszystkich sztucznych panienek pojawia się ktoś zupełnie niepasujący do towarzystwa - swoisty anty-króliczek. W tę rolę wcieliła się Rumer Willis. Czy wiecie czyją córką jest ta dziewczyna? Oczywiście Bruce'a Willisa i Demi Moore. Na premierze filmu towarzyszyli jej najbliżsi: ojciec, mama wraz ze swoim narzeczonym - Ashtonem Kutcherem oraz chłopak samej zainteresowanej. Rumer najwidoczniej idzie w ślady swoich rodziców.

 

"The House Bunny" to nowa komedia, w której główne role odgrywają króliczki Playboya - tlenione blondynki ubrane na różowo. Jednak wśród tych wszystkich sztucznych panienek pojawia się ktoś zupełnie niepasujący do towarzystwa - swoisty anty-króliczek. W tę rolę wcieliła sięRumer Willis.

 

Czy wiecie czyją córką jest ta dziewczyna? Oczywiście Bruce'a Willisa i Demi Moore. Na premierze filmu towarzyszyli jej najbliżsi: ojciec, mama wraz ze swoim narzeczonym - Ashtonem Kutcherem oraz chłopak samej zainteresowanej. Rumer najwidoczniej idzie w ślady swoich rodziców. Zobacz zwiastun komedii "The House Bunny" z udziałem młodej aktorki.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Czy wiesz czyja to córka? Galeria!
Zaloguj się
 • 19malina95

  Oceniono 8 razy 8

  ma fajnych rozicow

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Wiedziałam, że to ona :) Ciekawe czy odziedziczyła talent po rodzicach :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  śliczna jest, ma bardzo oryginalna urode, za bessensowne uwazam porownywanie ja do matki

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  dlaczego uważąsz plotku ze kroliczki pleyboya sa tlenione i puste??ja ogladaj show z ich udzilem i musze przyznac ze zanim zaczelam to tez mialam o nich zle zdanie.ale one naprawdenie maja pustej głowy i nie zalezy im tylko na rozowych sukieneczkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  na tej reklamówce wogóle jej nie widać :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  plotku do Twojej wiadomości Demi Moore i Ashton Kutcher są małżeństwem....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  kurcze.. ogladalam niedawno film gdzie grala w nim jak jeszce malym dzieckiem...

 • marissa0072

  Oceniono 4 razy 2

  Fajny ten film może być :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  mama ładniejsza ? hahahaa... bo se zrobila milion operacji plastycznych :| żałosnee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX