Jennifer Aniston lubi być zdradzana?

Czyżby lubiła cierpieć?
Aniston lubi cierpieć? Jennifer Aniston akceptuje zdrady swojego partnera! Jennifer Aniston twierdzi, że toleruje zdrady swojego partnera Johna Mayera. Czyżby Aniston lubiła cierpieć? A może sama ma coś na sumieniu? Jennifer Aniston nie ma szczęścia w miłości. Jej były mąż Brad Pitt zostawił ją dla Angeliny Jolie. Teraz, gdy aktorka związała się z Johnem Mayerem, jest zdradzana. Jenn prawdopodobnie robi dobrą minę do złej gry ogłaszając wszem i wobec, że toleruje zdrady swojego ukochanego. Zdrady dość częste, bo Johnowi zdarzają się nawet trzy razy w miesiącu. Może akceptacja tych zdrad jest dla Aniston najlepsza. Przyzwyczaja się i akceptuje wyskoki swojego faceta. A może Jennifer sama ma coś na sumieniu?

 

Jennifer Aniston nie ma szczęścia w miłości. Jej były mąż Brad Pitt zostawił ją dla Angeliny Jolie. Teraz, gdy aktorka związała się z Johnem Mayerem, jest zdradzana.

 

Jenn prawdopodobnie robi dobrą minę do złej gry ogłaszając wszem i wobec, że toleruje zdrady swojego ukochanego. Zdrady dość częste, bo Johnowi zdarzają się nawet trzy razy w miesiącu.

 

 

Może akceptacja tych zdrad jest dla Aniston najlepsza. Przyzwyczaja się i akceptuje wyskoki swojego faceta. A może Jennifer sama ma coś na sumieniu? Hmmm?

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Jennifer Aniston lubi być zdradzana?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wierzę ani jednemu słowu z tego newsa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  heeej, oni się już rozstali.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jasne, najpierw jej sie podobalo, ze poronila z Bradem, potem,ze ja zdradzal z Angie a na koniec,ze zalozyl z Angie rodzine. Naprawde ja to kreci. Walnijcie sie w te puste lby!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  może ona nie lubi seksu??

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  która kobieta by na to poszła co wy wypisujecie chyba że ona jest beznadziejnie głupia teraz nie dziwię się Bradowi że ją porzucił

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  puszcza się na lewo i prawo nic dziwnego że on to samo robi

 • bela

  Oceniono 4 razy -2

  hmm...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  Na tym zdjęciu weźcie do pick dołączcie a.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -3

  ahhh..:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX