Bruce Willis widocznie lubi trójkąty

I to w różnych kombinacjach...
Willis lubi trójkąty? I to w różnych kombinacjach... Bruce Willis dla "Vanity Fair": Cały czas jestem ojcem moich córek. Razem z Demi i Ashtonem pomagam w ich wychowaniu. Kocham Demi i ona też mnie kocha.  To się aż w głowie nie mieści! Przez wiele lat wszyscy nie mogli uwierzyć w to, że Bruce Willis wciąż przyjaźni się ze swoja byłą żoną i mało tego również z jej obecnym facetem! Cała trójka chętnie spędza razem weekendy czy wakacje. Bruce jakiś czas temu w wywiadzie dla "Vanity Fair" powiedział: Cały czas jestem ojcem moich córek. Razem z Demi i Ashtonem pomagam w ich wychowaniu. Ashton jest dla nich ojczymem. Wciąż w głowie mi się nie mieści, że to taki świetny facet. Kocham Demi i wiem, że ona też mnie kocha.  I rzeczywiście, jak popatrzycie na zdjęcia nowej kochanki Bruce'a, to uwierzycie, że facet naprawdę wciąż kocha swoją byłą żonę... Teraz sytuacja pokomplikowała się jeszcze bardziej. Do widoku trójkąta: Demi , Bruce i Ashton wszyscy już przywykli. Pora na nowość: Demi, Bruce i... Emma Heming, bo tak nazywa się nowa partnerka aktora. Emma jest bardzo seksowna - nic dziwnego, w końcu to modelka reklamująca bieliznę. Ale oprócz tego nie da się nie zauważyć, że przypomina byłą żonę Bruce'a. Jest tylko sporo młodsza, ale Demi trzyma się doskonale.

 

To się aż w głowie nie mieści! Przez wiele lat wszyscy nie mogli uwierzyć w to, że Bruce Willis wciąż przyjaźni się ze swoja byłą żoną i mało tego również z jej obecnym facetem! Cała trójka chętnie spędza razem weekendy czy wakacje. Bruce jakiś czas temu w wywiadzie dla "Vanity Fair" powiedział:

 

Cały czas jestem ojcem moich córek. Razem z Demi i Ashtonem pomagam w ich wychowaniu. Ashton jest dla nich ojczymem. Wciąż w głowie mi się nie mieści, że to taki świetny facet. Kocham Demi i wiem, że ona też mnie kocha.

 

I rzeczywiście, jak popatrzycie na zdjęcia nowej kochanki Bruce'a, to uwierzycie, że facet naprawdę wciąż kocha swoją byłą żonę... Teraz sytuacja pokomplikowała się jeszcze bardziej. Do widoku trójkąta:Demi , Bruce i Ashton wszyscy już przywykli. Pora na nowość: Demi, Bruce i... Emma Heming, bo tak nazywa się nowa partnerka aktora.

 

Demi Moore/East News

 

Emma Heming/East News

Emma jest bardzo seksowna - nic dziwnego, w końcu to modelka reklamująca bieliznę. Ale oprócz tego nie da się nie zauważyć, że przypomina byłą żonę Bruce'a. Jest tylko sporo młodsza, ale Demi trzyma się doskonale. Zobaczcie sami jak cała trójka miło spędza czas...

 

Bruce Willis, Emma Heming/East News