Jennifer Aniston i John Mayer: robi się poważnie!

Para będzie się bawić w "małżeństwo na próbę".

 

Jennifer Aniston i John Mayer planują, jak sami to określili, "małżeństwo na próbę". Para spotyka się już od trzech miesięcy i postanowiła przetestować siłę swojego związku. W najbliższym czasie John przeprowadzi się do domu Jenn i będą bawić się w małżeństwo. Źródło powiedziało prasie:

 

John chce się ustatkować tak samo bardzo, jak Jennifer. Co więcej, powiedział jej, że uważa, iż ona jest tą jedyną, a Jenn wierzy w niego.

 

Długo wyczekiwana przeprowadzka do posiadłości aktorki w Beverly Hills ma nastąpić we wrześniu. Para myśli już poważnie nad założeniem rodziny. Źródło dodało:

 

John jest pierwszym facetem od czasów Brada, z którym Jenn poważnie rozmawiała o dzieciach i założeniu rodziny. Jenn jest z tego powodu bardzo podekscytowana.

 

 

Wcześniej Jennifer Aniston była w związku małżeńskim z Bradem Pittem przez pięć lat. Para rozeszła się w roku 2005, ponieważ Brad podobno zdradzał Jenn z Angeliną Jolie, z którą ma teraz szóstkę dzieci.

 

 

 

 

MK

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Jennifer Aniston i John Mayer: robi się poważnie!
Zaloguj się
 • doroles_oo7

  Oceniono 5 razy 3

  i dobrze, niech sobie kobieta zycie uklada

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Co to znaczy bawić sie w "małżeństwo na próbę"? Tzn. bzykanko tez bedzie probne?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest już za stara na dziecko!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  No rzeczywiście, po 3 miesiącach to musi być bardzo poważny związek:/ Ona jest żałosna!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  ŁAŁ !!!! wspaniałe, ale nie tak wspaniałe jak zycieslaw.blogspot.com najnowszy niekomercyjny portal z prawdziwymi plotkami!

 • monika4351

  Oceniono 2 razy 0

  Bo ona chce miec wlasne dzieci!!! xDxD

 • karol_a

  Oceniono 2 razy 0

  Zastanawia mnie jedno...jeśli Jennifer tak BARDZO chce mieć dziecko czemu nie zaadoptuje? Kiedy stać ją na to i ma takie możliwości?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  Uwielbiałam ją i Brada Pitta jako parke. momo wszystko ciesze sie że znalazła kogoś z kim chce dzielić reszte zycia. życze im żeby przetrwali to ich małżeństwo na próbe:D:D Powodzenia Jen i John:D:D i mam nadzieję ze Jennifer bedzie miała w końcu małego ślicznego bobaska.:P:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  superplotka pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX