Avril Lavigne - Youtube jest jej winny 2 miliony dolarów

Avril domaga się od największego serwisu z filmami w sieci wynagrodzenia za emitowanie jej teledysku "Girlfriend".

 

Klip Avril Lavigne do piosenki "Girlfriend" stał się najczęściej oglądanym wideo w historii serwisu Youtube.com. Teledysk pop-rockowej wokalistki został wyświetlony ponad 92 miliony razy i pokonał tym samym poprzedni numer 1 "The Evolution of Dance". Menadżerowie Avril Lavigne domagają się teraz od Youtube'a 2 milionów dolarów, które, w ich opinii, należą się piosenkarce za oglądanie jej teledysków na popularnym serwisie.

 

 

Przeczytaj więcej na ten temat na kotek.pl!

 

 

Więcej o:
Komentarze (49)
Avril Lavigne - Youtube jest jej winny 2 miliony dolarów
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  avril jest the best

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  Youtube to strona na która każy może wejśc i dla przyjemności pooglądac sobie filmy
  A ONA żąda kasy za to że ktoś widzi jej teledysy
  GŁUPIE ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Według mnie, to ona powinna zapłacić YouTube, a właściwie temu, kto dodał ten teledysk. Zrobili jej niezłą reklamę, a jej jeszcze źle. Chyba się tej laluni w głowie poprzewracało. Teledyski milionów artystów są umieszczone na YouTube i nikt nic nie mówi (chyba, że były wcześniej takie sytuacje, ale nic o tym nie wiem) a tej się nie podoba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Bądźmy szczerzy, niektóre wasze komentarze są straszne. Co do Avril i jej wymagań od YouTube, zgadzam się. W końcu to ona ściągnęła te 92mln ludzi/obejrzeń tym samym promując serwis. Coś za coś :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  dobrze robi!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  a ja itak ja kocham

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  a co grozisz mi???? <hahaha> po pierwsze nie napisałam że nie popieram komentowania (naucz ty też się czytać x)) po drugie dodaję komentarze wtedy kiedy ktoś lub jakiś artykuł mnie zirytuje a po trzecie to może ty jesteś głupia bo jak można tak napisać jeśli mnie nie znasz?? mój komentarz był skierowany tylko do ludzi którzy nie umieją czytać i wyzywają bezpodstawnie Avril. i dlaczego nie mam w takim bądź razie ich obrazać jeśli oni Ją obrażają?? jestem jej fanką i będę tak pisać jak mi się podoba jeśli ktoś Ją obraża i nic ci do tego!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  filmik wrzuciała ona sama tak dla wiadomosci... Tzn jej menadzerowie... Wiec 'zapoznala sie z regulaminem youtube' glupia jest... ja chce stara avrill!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Av jest zajebista niech robi jak chce moim zdaniem należy jej sie ta kasa ale może nie aż tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX