Nowy Terminator bez Pudziana

Nasz Strongman miał duże szanse na rolę "T-800" w obrazie "Terminator Salvation". Niestety, tym razem przegrał.
Terminator bez Pudziana Nasz Strongman miał duże szanse na rolę "T-800". Nasz Strongman miał duże szanse na rolę "T-800" w obrazie "Terminator Salvation". Niestety, tym razem przegrał. Twórcy filmu szukali godnego zastępcy Arnolda Schwarzeneggera, który wcielił się w rolę Terminatora. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że gdyby nie sam Arnold, Terminator kultową postacią by nie był. W każdym razie od premiery pierwszego filmu o Terminatorze minęło parę ładnych lat. Dziś wiemy, że powstaje kolejna część. Niestety, Arnold w niej nie zagra. I nie chodzi wcale o rolę, jaką pełni obecnie aktor (jest przecież gubernatorem Kalifornii), a o jego wiek (61 lat!). Trzeba było znaleźć kogoś, kto sprosta wyzwaniu. Duże szanse miał nasz rodak Mariusz Pudzianowski: - Pudzian walkę o główną rolę przegrał z Rolandem Kickingerem. Możecie go kojarzyć z serialu "Son of the Beach", który był emitowany jakiś czas temu na antenie telewizji Polsat. Arnold i Roland to niekwestionowani silni przeciwnicy. Podobni do siebie z wyglądu i zainteresowań. Ale nasz Pudzian jest tylko jeden.

 

Twórcy filmu szukali godnego zastępcy Arnolda Schwarzeneggera, który wcielił się w rolę Terminatora. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że gdyby nie sam Arnold, Terminator kultową postacią by nie był.

 

W każdym razie, od premiery pierwszego filmu o Terminatorze minęło parę, ładnych lat. Dziś wiemy, że powstaje kolejna część. Niestety, Arnold w niej nie zagra. I nie chodzi wcale o rolę jaką pełni obecnie aktor (Jest przecież gubernatorem Kalifornii) a o wiek Schwarzeneggera (61!).

 

Trzeba było znaleźć kogoś, kto sprosta wyzwaniu. Duże szanse miał nasz rodak Mariusz Pudzianowski :

 

 

 

 

 

Pudzian walkę o główną rolę przegrał z Rolandem Kickingerem. Możecie go kojarzyć z serialu "Son of the Beach", który był emitowany jakiś czas temu na antenie telewizji Polsat.

 

 

 

 


Arnold i Roland, to niekwestionowani silni przeciwnicy. Podobni do siebie z wyglądu i zainteresowań (przecież widać) Ale nasz Pudzian jest tylko jeden.

 

Zobacz także:

 

Ania Bosak jest ładniejsza od Marty Żmudy-Trzebiatkowskiej?

"Orgia" gwiazd na urodzinach CKM! Galeria i wideo!

Krzysztof Włodarczyk w "Tańcu z gwiazdami"!