Paris Hilton: ciąża zapewni jej wzrost popularności?

Nowa zagrywka pijarowska w wykonaniu Paris?

 

Paris Hilton desperacko podobno próbuje zajść w ciążę ze swoim chłopakiem Benjim Maddenem, gdyż zazdrości popularności innym sławnym mamom Hollywood.

 

Rok 2008 przyniósł ze sobą prawdziwy wysyp nowych urodzin. Mamami zostały między innymi Nicole Kidman, Jessica Alba, Angelina Jolie i oczywiście przyjaciółka Paris - Nicole Richie. Dziedziczka bardzo chce "dołączyć do imprezy" i najlepiej, żeby stało się to jak najwcześniej. Źródło zdradziło "New York Post":

 
Paris zazdrości Nicole Richie całego zainteresowania, jakie jej przyjaciółka wzbudza w związku z dzieckiem. Tymczasem Hilton zeszła z pierwszych stron tabloidów, a dzięki dzidziusiowi znowu by się tam znalazła.
 

Paris zaczęła się spotykać z Benjim Maddenem w lutym tego roku. W wywiadach wypowiadała się, że chciałaby założyć rodzinę przed trzydziestką, a ostatnio zmieniła wersję i chce, aby stało się to w ciągu najbliższego roku. W zeszył miesiącu pojawiły się plotki, że Paris jest w ciąży po tym, jak pojawiła się publicznie w sukience, która nienaturalnie układała się na brzuchu. Pewnie zrobiła to celowo...

 

MK