Angelina i Brad: zgarną fortunę za zdjęcia bliźniaków!

Negocjacje dotyczące sprzedaży zdjęć bliźniaków trwają...

Zgarną fortunę! Angelina i Brad negocjują cenę zdjęć bliźniaków Kwota oferowana Jolie i Pittowi za pierwsze zdjęcia ich nowonarodzonych bliźniaków może osiągnąć nawet zawrotną wysokość ponad 20 milionów dolarów! Kwota oferowana aktorskiej parze za pierwsze zdjęcia ich nowonarodzonych bliźniaków może osiągnąć nawet zawrotną wysokość ponad 20 milionów dolarów! Na razie słynna para aktorska jest w trakcie negocjacji z kilkoma największymi graczami na rynku czasopism, ale już w tej chwili wiadomo, że Knox Leon i Vivienne Marcheline znacznie przebili bliźniaki Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego, za zdjęcia których magazyn "People" zapłacił JLo 6 milionów dolarów. W przypadku bliźniaków Brangeliny, oferowana kwota już przekroczyła 10 milionów zielonych. Publicysta Max Clifford twierdzi, że to dopiero rozgrzewka: "Wydaje mi się, że kwota za zdjęcia bliźniaków może spokojnie przekroczyć 20 milionów dolarów, co ustanowiłoby nowy rekord, jeśli chodzi o zdjęcia nowonarodzonych dzieci gwiazd". Podobno Angie i Brad planują przeznaczyć wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży zdjęć na cele dobroczynne. Poczekamy, zobaczymy...

 

Kwota oferowana Angelinie Jolie i Bradowi Pittowi za pierwsze zdjęcia ich nowonarodzonych bliźniaków może osiągnąć nawet zawrotną wysokość ponad 20 milionów dolarów!

 

Na razie słynna para aktorska jest w trakcie negocjacji z kilkoma największymi graczami na rynku czasopism, ale już w tej chwili wiadomo, że Knox Leon i Vivienne Marcheline znacznie przebili bliźniaki Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego, za zdjęcia których magazyn "People" zapłacił JLo 6 milionów dolarów. W przypadku bliźniaków Brangeliny, oferowana kwota już przekroczyła 10 milionów dolarów. Tymczasem publicysta Max Clifford twierdzi, że to dopiero rozgrzewka:

 

Wydaje mi się, że kwota za zdjęcia bliźniaków może spokojnie przekroczyć 20 milionów dolarów, co ustanowiłoby nowy rekord, jeśli chodzi o zdjęcia nowonarodzonych dzieci gwiazd.

 

Podobno Angie i Brad planują przeznaczyć wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży zdjęć na cele dobroczynne. Poczekamy, zobaczymy...

 

MK

 

Angelina, Clint i... macierzyństwo