Jennifer Lopez: snobizm pierwszej klasy!

Jej bliźniaki noszą każde ubranko tylko RAZ! Codziennie następuje wymiana garderoby!

 

Jennifer Lopez nie lubi, gdy jej pięciomiesięczne bliźniaki- córeczka Emma i synek Max - zakładają te same ubranka więcej niż raz. Osoba z otoczenia gwiazdy doniosła dziennikowi "The Daily Mirror":

 
Do Jennifer zgłosili się przedstawiciele organizacji dobroczynnej z zapytaniem, czy mogłaby podarować na aukcję dobroczynną jakieś swoje kreacje. Jen się zgodziła i ofiarowała piękną sukienkę wartą 10 tysięcy dolarów. Zaoferowała również ubrania Emmy i Maxa, mówiąc organizatorom aukcji, że nie lubi, gdy jej dzieci dwa razy zakładają to samo. Niestety na aukcji były tylko ubrania dla dorosłych. Jennifer stwierdziła, że to szkoda, bo niektóre ubranka są warte nawet po tysiąc dolarów.
 

Jennifer stoi więc swoje pociechy w najróżniejsze kreacje najlepszych domów mody, by następnego dnia wszystko trafiło na śmietnik lub do jakiejś wielkiej szafy (w takim tempie, niedługo będzie musiała wynająć powierzchnię magazynową!). Gwiazda twierdzi, że takie postępowanie wyrobi w bliźniakach "dobry smak i poczucie wartości".

 

Jak zwał tak zwał, ale Plotek uważa, że to czyste marnotrawstwo! Jedyna nadzieja w tym, że może gwiazda przekazuje te ubranka na cele dobroczynne.

 

MK