Siostra Lindsay Lohan wie jak się sprzedać. Wideo

Małolata ma 13 lat a już potrafi się sprzedać. Zobacz totalną żenę.
Wie, jak się sprzedać Małolata ma 13 lat a już potrafi się sprzedać... 13-letnia Ashley Kaufman udzieliła żenującego wywiadu, w którym przez łzy w oczach opowiadała o Lindsay oraz ich wspólnym ojcu Michaelu Lohanie. Amerykański show-biznes kieruje się zupełnie innymi zasadami niż nasz, rodzimy. Gdy u nas królują zdjęcia robione zza krzaka, w Stanach prawdziwą sensacją jest 13-letnia Ashley Kaufman, która prawdopodobnie jest siostrą samej Lindsay Lohan. Mimo, że dziewczynka (umówmy się, przecież ona nawet nie wie, czym jest młodzieńczy bunt) ma zaledwie 13-lat, doskonale wie, jak wykorzystać swoje 5 minut i przy okazji na tym zarobić. Ostatnio Ashley udzieliła żenującego wywiadu, w którym przez łzy w oczach opowiadała o Lindsay oraz ich wspólnym ojcu Michaelu Lohanie. Siostra Lohan się nieźle sprzedaje. Plotek jest ciekawy, jak to będzie w Polsce? Wyobraźcie sobie, włączacie rano telewizje, a tam 13-letnia dziewczyna wyznaje całej Polsce, że jest np. siostrą Dody. Nam wystarczy brukowa prasa.

 

Amerykański show-biznes kieruje się zupełnie innymi zasadami niż nasz, rodzimy. Gdy u nas królują zdjęcia robione zza krzaka, w Stanach prawdziwą sensacją jest 13-letnia Ashley Kaufman, która prawdopodobnie jest siostrą samej Lindsay Lohan .

 

Mimo, że dziewczynka (umówmy się,przecież ona nawet nie wie , czym jest młodzieńczy bunt) ma zaledwie 13-lat, doskonale wie, jak wykorzystać swoje 5 minut i przy okazji na tym zarobić.

 

Ostatnio Ashley udzieliła żenującego wywiadu, w którym przez łzy w oczach opowiadała o Lindsay oraz ich wspólnym ojcu Michaelu Lohanie. Do tego te wyćwiczone miny samej Ashley oraz jej mamy:


 

 

 

Siostra Lohan się nieźle sprzedajePlotek jest ciekawy, jak to się będzie miało w Polsce? Wyobraźcie sobie, włączacie rano telewizje, a tam 13-letnia dziewczyna wyznaje całej Polsce, że jest np siostrą Dody. Nam wystarczy brukowa prasa.

 

 

Zobacz także:

Lindsay, Britney i Paris we wspólnym projekcie?

Lindsay Lohan zakochana i szczęśliwa!

Lindsay Lohan jest uległa