Nicole Kidman planuje zabrać córkę do Sydney i Londynu!

Sunday Rose Kidman Urban zostanie małą podróżniczką!

 

Córeczka Nicole Kidman i Keitha Urbana zwiedzi za młodu trochę świata. Sunday Rose urodziła się w szpitalu Nashville w Tennessee niecały tydzień temu, a przed nią już nie lada wyzwanie - podróż do Australii i co najmniej 3 miesięczny pobyt w Londynie.

 

Najpierw we wrześniu para wraz z córeczką udadzą się do Sydney, gdzie odbędzie się chrzest Sunday, którego udzieli ten sam ksiądz, który dawał ślub Nicole i Keithowi w roku 2006. Następnie cała rodzina poleci do Londynu, gdzie Nicole ma zagrać w filmie "Nine", między innymi wraz z Penelope Cruz, Sophią Loren, Kate Hudson i Danielem Day-Lewisem.

 

Próby śpiewu i tańca do filmu, który jest oparty na musicalu o tym samym tytule zostały opóźnione o kilka tygodni, aby Nicole mogła spędzić trochę czasu ze swoją córeczką, a tymczasem producenci szukają w Londynie odpowiedniego lokum dla całej rodziny.

 

Reżyser obrazu Rob Marshall, który zdobył Oscara za musical "Chicago", wyjawił ostatnio prasie, że Nicole cieszy się, iż w obsadzie znalazły się inne znane nazwiska, gdyż dzięki temu cała uwaga nie będzie skupiona wyłącznie na niej, a będzie to przecież pierwsza rola Australijki od zajścia w ciążę.

 

MK