Mel B składa przyrzeczenie!

"Spice Girls już nigdy nie wystąpią razem na scenie!"

 

Mel B stwierdziła kategorycznie, że pomimo ogromnego sukcesu, jakim okazał się Reunion Tour, Mel C, Geri Halliwell, Emma Bunton, Victoria Beckham i ona już nigdy nie wystąpią razem na jednej scenie. Piosenkarka powiedziała prasie:

 
To my założyłyśmy Spice Girls i bardzo istotne dla nas było to, aby zakończyć ten rozdział naszego życia, kiedy my tego będziemy chciały. Dlatego zakończyłyśmy u szczytu. Jeszcze gdy wspólnie zaczynałyśmy, przyrzekłyśmy sobie, że ta decyzja będzie należeć tylko i wyłącznie do nas. Już nigdy nie wystąpimy wspólnie na jednej scenie. To koniec Spice Girls.
 

Mel B zapewnia jednak, że nie utraciła nic ze swojego image'u "Scary Spice":

 
Nadal jestem "Scary Spice" i nadal jestem sobą! Wydaje mi się, że z wiekiem człowiek troszkę mięknie, a dzieci zmieniają znacznie priorytety w życiu. Wydaje mi się jednak, że rozwinęłam się jako osoba.
 

Po co fanom Spice Girls zapewnienia Mel B, że nadal jest "scary", skoro nigdy już nie zobaczą i nie usłyszą na żywo swojego ulubionego zespołu? Prawda jest niestety taka, że wszystkie spicetki się zmieniły - ich wybujałe ego sprawiło, że nie mogły już dłużej wytrzymać ze sobą na jednej scenie, a nawet pomiędzy kolejnymi koncertami trasy Reunion Tour unikały swojego towarzystwa. Rozdział pod tytułem "Spice Girls" zakończył się już chyba bezpowrotnie. Szkoda!

 

MK