Nowe uzależnienie Amy Winehouse?

W życiu byście nie zgadli!

 

Amy Winehouse uzależniła się podobno od... opalania!! Gwiazda ma tym punkcie obsesję i zakupiła nawet do swojego domu specjalne łóżko do opalania, w którym potrafi spędzić ponad godzinę dziennie! W związku z tym, znajomi Amy obawiają się o zdrowie gwiazdy, która wystawia swoje ciało na działanie szkodliwych promieni ultrafioletowych, by w ten sposób pozbyć się odbarwień na skórze. Przyjaciel Amy powiedział dziennikowi "The Sun":

 
Amy niczego nie może robić z umiarem. Teraz z kolei ma fisia na punkcie opalania się i nikt nie potrafi przemówić jej do rozumu. Łóżko kupiła, żeby pozbyć się strupów i przebarwień na skórze. W ciągu lat uzależniła się od alkoholu, narkotyków, mężczyzn a nawet szydełkowania. Nie rozumiem, dlaczego nie może zająć się na przykład squashem?
 

Pete Doherty wypróbował już podobno nowe łóżko Amy, ale stwierdził, że nie będzie się przejmował zakładaniem okularów ochronnych i w rezultacie dostało mu się ostro po oczach, co skutecznie ostudziło jego zapał do opalania się.

 

Żarówki używane w lampach łóżek do opalania emitują szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, w związku z czym zaleca się korzystanie z takich łóżek maksymalnie przez 20 minut dziennie z 48 godzinami odstępu pomiędzy kolejnymi sesjami. Jeśli rzeczywiście Amy spędza na takim łóżku nawet godzinę dziennie, to może się to dla niej bardzo źle skończyć.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (27)
Nowe uzależnienie Amy Winehouse?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  ze tez tak osoba ma taki piekny glos zycie lubi platac figle

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Jej muzyką się zachwycam a jej zachowaniem i trybem życia załamuję!!! Amy! Halo! Tu ziemi!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  tak się składa, że już po 45 minutach w solarium człowiek może umrzeć ponieważ nastąpi ścięcie białka w organizmie. Więc niech plotek nie wypisuje takich głupstw, że spędza w solarium godzinę dziennie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  Skremuje sie zywcem wariatka .

 • pola

  Oceniono 10 razy 6

  no Amy tylko znowu chce być piękna,, dziewczyna sie stara.;] Tylko jak zwykle musi przeginać ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  No Amy tylko chce być znowu piękna .. dziewczyna sie stara ... tylko żeby jej sie nic nie stało bo jak zwykle musi przeginać ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Biedaczka :( a niezły ma głos. szkoda mi bardzo :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  sama siebie zabija a szkoda ba ma niezły głos

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  jak ona okropnie wyglada!!!!!!!!!!!!! bleee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX