Nicole Richie znowu w ciąży?

Jej córeczka Harlow musi mieć przecież towarzystwo!

 

Chodzą słuchy, że Nicole Richie jest znowu w ciąży! Artystka ma już pięciomiesięczną córeczkę Harlow z Joelem Maddenem, jednak podobno postanowiła zapewnić swojej córce towarzystwo i zdecydowała się na drugie dziecko. Źródło powiedziało magazynowi "America's Star":

 
Nicole bardzo stara się o rodzeństwo dla Harlow, która ma dopiero 5 miesięcy. W związku z tym różnica wieku będzie bardzo nieduża, a na pewno nie może być większa, niż dwa lata, gdyż Nicole chce, aby jej dzieci mogły się razem bawić i zostały przyjaciółmi na całe życie.
 

Pierwszy raz pogłoski o nowej ciąży pojawiły się, gdy Nicole zrezygnowała z obcisłych dżinsów i bluzek na rzecz luźnych topów i sukienek:

 
To nie jest typowy ubiór Nicole. Do tego zamieniła wysoki obcas na wygodne obuwie z owczej skóry na płaskim obcasie, czyli coś, na co niewątpliwie zdecydowałaby się kobieta w ciąży.
 

Plotek pozwoli sobie poczekać z gratulacjami do czasu, aż w sprawie ciąży Nicole pojawią się jakieś konkretne dowody poza zmianami preferencji w kwestii odzieży i obuwia.

 

MK

 

Więcej o: