Britney Spears się przeprowadza!

Chce być bliżej swoich dzieci i K-Feda!

 

Britney Spears planuje podobno wyprowadzić się ze swojego domu w Hollywood Hills i przenieść się na spokojne obrzeża Los Angeles.  Od momentu rozstania się z Kevinem Federlinem gwiazda mieszkała w zamkniętej dzielnicy o nazwie "The Summit", jednak jej obecne miejsce zamieszkania przywołuje zbyt wiele bolesnych wspomnień. To właśnie tutaj w styczniu musiała interweniować policja, ponieważ Britney po zakończeniu odwiedzin nie chciała oddać K-Fedowi swojego syna Jaydena. Również z tej rezydencji gwiazda siłą została zabrana do zakładu psychiatrycznego. Nic więc dziwnego, że Britney chce odciąć się od przeszłości i zacząć wszystko od nowa.

 

Według doniesień gwiazda szuka obecnie posiadłości w Calabasas w Dolinie San Fernando, na obrzeżach Los Angeles. W otoczonym murem, miniaturowym miasteczku mieszka wiele gwiazd, jak choćby Will Smith, Denise Richards czy perkusista Blink-182 Travis Barker. Cały teren prywatnej społeczności patrolują strażnicy, którzy zatrzymują każdego wścibskiego paparazzi. Do dyspozycji gwiazd są baseny, korty tenisowe, pole golfowe i inne udogodnienia.

 

Za decyzją o przeprowadzce kryje się jeszcze jeden zamysł. W bliskim sąsiedztwie Calabasas znajduje się Tarzana - kolejna dzielnica dla ludzi dobrze usytuowanych, w której mieszka Kevin Federline wraz z dziećmi pary. Jeśli więc Britney zamieszka w Calabasas, będzie blisko K-Feda i swoich dzieci.

 

MK