Lindsay Lohan: rzeczywiście ma astmę czy przesadziła z używkami?

Lindsay Lohan czwartkowy wieczór spędziła w szpitalu!

 

Lindsay Lohan w czwartkowy wieczór spędziła ponad dwie godziny w szpitalu. Początkowo matka gwiazdy zapewniała, że LiLo w szpitalu odwiedzała przyjaciółkę, jednak teraz zmieniła zdanie i nowa oficjalna wersja głosi, że Lindsay miała atak astmy:

 

Lindsay ma astmę. Nie mogła złapać tchu, dusiła się. Przez ostatnich kilka dni sporo podróżowała samolotem. Zmiana temperatury i ciśnienia wpłynęła na jej oddychanie. - tłumaczyła mama Lindsay mediom.

 

W ciągu ostatnich dwóch dni znalazło się również wytłumaczenie, dlaczego początkowo do prasy wpłynęły fałszywe informacje dotyczące celu wizyty Lindsay na oddziale przyjęć:

 

Lindsay bała się wizyty w szpitalu, ponieważ wiedziała, że media zrobią z tego aferę i wymyślą jakąś niestworzoną historię. Jeśli jest się chorym, a matka nie może cię nawet zabrać do szpitala, to coś tu chyba jest nie w porządku - powiedziała Dina Lohan dziennikarzom.

 

W szpitalu u boku Lindsay cały czas czuwała Samantha Ronson. Dina miała coś do powiedzenia również na jej temat:

 

Nie interesuje mnie, czy one są przyjaciółkami, czy kochankami. Jeśli Lindsay jest szczęśliwa, to ja również jestem szczęśliwa. To jest wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat.

 

Zastanawiające w tym wszystkim jest jedynie to, że Lindsay podróżuje po świecie samolotami nie od dziś, a jakoś nikt nigdy nie słyszał, żeby chorowała na astmę. Inna wersja głosi, że gwiazda przesadziła z używkami, co jest o tyle bardziej prawdopodobne, że miało już miejsce w przeszłości, a jej styl życia zdecydowanie sprzyja problemom zdrowotnym. Pozostaje czekać, aż ktoś "puści parę z ust" i dowiemy się czegoś więcej...

 

MK

 

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Lindsay Lohan: rzeczywiście ma astmę czy przesadziła z używkami?
Zaloguj się
 • 3dka

  Oceniono 5 razy 3

  wy to zacofani jesteście... ona ma astmę od dzieciństwa a wy byście z niej tylko narkomankę robili ;/ żałosne!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  niezla z niej lala!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ejj ja pamiętam że kiedyś było o lilo że na lotnisku wypadło jej wszystko z torebki i między innymi tam też był inhalator bo ona ma astme..

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  tak bym sie z nia kochal ze az by ataku dostala :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Znając ją to narkotyki.

 • madziia042

  Oceniono 5 razy -1

  znając ją na pewno przedawkowała...
  ...a kiedyś tak fajnie grała ;(

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -3

  PIERWSZA ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!` no może przesadziła chyba ta choroba musiała z=sie z czegoś wziąc i pewnie to jest przyczyną nie wzieła sie tak oo ni nie ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -5

  first!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX