Owen Wilson się bawi: wódka i striptizerki

Po rozstaniu z Kate Hudson Owen Wilson leczy smutki alkoholem i striptizem....

 

Kate Hudson pociesza się po zerwaniu z Owenem Wilsonem w ramionach Lance'a Armstronga. Owen postanowił natomiast poszukać rozwiązania swoich problemów miłosnych w klubie ze stiptizem w Filadelfii. Źródło doniosło dziennikowi "New York Post":

Spędził cztery i pół godziny w klubie Rick's Cabaret i był w dość optymistycznym nastoju. Oglądał mecz, pił piwo i podziwiał półnagie dziewczyny. Kilka z nich poprosił nawet o prywatny taniec i zdecydowanie w swoim wyborze preferował blondynki. Przynajmniej jednej z dziewczyn zostawił studolarowy napiwek.

Jedną z dziewczyn aktor zaprosił również do pokoju dla VIPów. Tancerka, która twierdzi, że wygląda zupełnie jak Kate Hudson, powiedziała prasie:

Jeśli nawet ma jakieś problemy, to nie było po nim niczego widać. Ludzie często mówią mi, że wyglądam jak Kate - jemu to zupełnie nie przeszkadzało.

Kate i Owen zerwali ze sobą po krótkiej przygodzie, która trwała dwa miesiące. Wcześniej para spotykała się przez około 9 miesięcy, zanim rozstali się zeszłego lata.

MK