Lista najgłupszych gwiazd Hollywood

Znamy już nazwiska najgłupszych - tegorocznych - gwiazd w Hollywood. Jeżeli myślicie, że na szczycie znalazła się Paris Hilton, to jesteście w błędzie. Zobacz kto uplasował się najwyżej.

Lista najgłupszych gwiazd Znamy już nazwiska najgłupszych - tegorocznych - gwiazd w Hollywood Znamy nazwiska najgłupszych gwiazd w Hollywood. Jeżeli myślicie, że na szczycie znalazła się Paris Hilton, to się mylicie. Kto uplasował się najwyżej? L. Lohan! Jeżeli myślicie, że na szczycie znalazła się Paris Hilton, to jesteście w dużym błędzie. Zobacz kto uplasował się najwyżej? Paris Hilton nie zajęła zaszczytnego, pierwszego miejsca. Ba! Paris w ogóle nie znalazła w zestawieniu. Zatem kto jest najgłupszą gwiazdą Hollywood? Odpowiedź jest oczywista: Lindsay Lohan. Tuż za aktorką, która kradnie futra koleżankom, znalazły się takie osobowości, jak: Jessica Simpson - 7 miejsce. Jessica swoją "głupotę" udowodniła nie raz w programie "nowożeńcy" gdy np. nie wiedziała jak się obsługuje mopa. Tori Speeling - miejsce 9. Wystarczy spojrzeć na Tori, żeby wyciągnąć wnioski. Britney Spears - 14 miejsce. Britney znana jest z braku wiedzy z dziedziny geografii. Britney do niedawna myślała, że Japonia leży w Afryce Mel Gibson - miejsce 24. Akurat Mel zasłużył na miano "głuptaka" Kto normalny wsiada za kierownice po kilku głębszych? Nicole Richie - miejsce 33. Nicole w programie "The Simple Life" pokazała się jako "głupiutka blondynka". Ale teraz Nicole jest kochającą matką, która ma coś do powiedzenia. Dlatego uplasowała się na 33 miejscu a nie na 1. Kevin Federline - miejsce 38. Kevin chyba podpadł za udawanie rapera i próbach nagrania hip-hopowej płyty. A przecież muzyka Britney to nie rap Kevin Vanessa Hudgens - 46 miejsce. Ta dziewczyna rzadko coś powie. Ale jak już coś zrobi to wszyscy robią wielkie oczy jak w przypadku nagich fotek Vanessy, które wypłynęły do Internetu.

 

 

Paris Hiltonnie zajęła zaszczytnego, pierwszego miejsca. Ba! Paris w ogóle nie znalazła w zestawieniu. Zatem kto jest najgłupszą gwiazdą Hollywood? Odpowiedź jest oczywista: Lindsay Lohan. Tuż za aktorką, która kradnie futra koleżankom, znalazły się takie osobowości, jak:

 

 

 

 • Jessica Simpson (7 miejsce. Jessica swoją "głupotę" udowodniła nie raz w programie "nowożeńcy" gdy np. nie wiedziała jak się obsługuje mopa)
Tori Speeling (miejsce 9. Wystarczy spojrzeć na Tori, żeby wyciągnąć wnioski)

 

 

 • Britney Spears 14 miejsce. Britney znana jest z braku wiedzy z dziedziny geografii. Britney do niedawna myślała, że Japonia leży w Afryce)
  • Mel Gibson (miejsce 24. Akurat Mel zasłużył na miano "głuptaka" Kto normalny wsiada za kierownice po kilku głębszych?)  • Nicole Richie (miejsce 33. Nicole w programie "The Simple Life" pokazała się jako "głupiutka blondynka". Ale teraz Nicole jest kochającą matką, która ma coś do powiedzenia.Dlatego uplasowała się na 33 miejscu a nie na 1)  • Kevin Federline (miejsce 38 Kevin chyba podpadł za udawanie rapera i próbach nagrania hip-hopowej płyty. A przecież muzyka Britney to nie rap Kevin)  • Vanessa Hudgens (46 miejsce. ta dziewczyna rzadko coś powie. Ale jak już coś zrobi to wszyscy robią wielkie oczy jak w przypadku nagich fotek Vanessy, które wypłynęły do internetu)
  Zobacz także najgłupsze wypowiedzi gwiazd