Britney Spears prosto z sądu! Wideo!

Wydaje się, że ciężka praca nad sobą i dramatyczne zmiany w stylu życia Britney Spears zaczynają rodzić jakieś owoce. Na razie ciężko stwierdzić czy to śliwka, czy to gruszka, ale na pewno wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Wideo!

Prosto z sądu! Britney Spears się poprawiła i może widywać swoich synów. Britney Spears utrzymała, zawieszone jeszcze do niedawna, prawo odwiedzin swoich synów i w niedługim czasie chłopcy będą mogli zostawać u niej na noc Wydaje się, że ciężka praca nad sobą i dramatyczne zmiany w stylu życia Britney Spears zaczynają rodzić jakieś owoce. Na razie ciężko stwierdzić czy to śliwka, czy to gruszka, ale na pewno wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Ugrzeczniona i przytemperowana Britney Spears może być zadowolona z wyników przesłuchania sądowego, które odbyło się 6 maja w obecności jej byłego męża Kevina Federline'a oraz jego "adwokata-killera" Marka Vincenta Kaplana. Otóż jak dobra wieść niesie, Britney nie tylko utrzymała, zawieszone jeszcze do niedawna, prawo odwiedzin swoich synów Seana Prestona i Jaydena Jamesa, ale na dodatek wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie chłopcy będą mogli zostawać u niej na noc. Sędzia był bardzo zadowolony z postępów, jakie poczyniła Britney, a do tego przedstawiciel prasowy sądu odczytał oświadczenie rodziców artystki: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu naszej córki i bardzo doceniamy, że sąd ten postęp dostrzega". Kolejne przesłuchanie Britney w sprawie opieki nad dziećmi odbędzie się 15 lipca. Plotek trzyma kciuki!

 

Ugrzeczniona i przytemperowana Britney Spears może być zadowolona z wyników przesłuchania sądowego, które odbyło się 6 maja w obecności jej byłego mężaKevina Federline'a oraz jego "adwokata-killera" Marka Vincenta Kaplana. Otóż jak dobra wieść niesie, Britney nie tylko utrzymała, zawieszone jeszcze do niedawna, prawo odwiedzin swoich synów Seana Prestona i Jaydena Jamesa, ale na dodatek wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie chłopcy będą mogli zostawać u niej na noc.

 

Sędzia był bardzo zadowolony z postępów, jakie poczyniła Britney, a do tego przedstawiciel prasowy sądu odczytał oświadczenie rodziców artystki:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu naszej córki i bardzo doceniamy, że sąd ten postęp dostrzega.

Kolejne przesłuchanie Britney w sprawie opieki nad dziećmi odbędzie się 15 lipca. Plotek trzyma kciuki!

 

 

 

 

MK