Gisele Bundchen najlepiej zarabiającą modelką! Znowuż!

Gisele Bundchen drugi raz z rzędu jest , według magazynu "Forbes", "najlepiej zarabiającą modelką świata". Gisele zarobiła w zeszłym roku 35 milionów dolarów, dla porównaniu Heidi Klum - II miejsce - zgarnęła "jedyne" 14 milionów dolarów.
Gisele najlepiej zarabia Gisele Bundchen drugi raz z rzędu jest "najlepiej zarabiającą modelką świata" Gisele Bundchen drugi raz z rzędu jest , według magazynu "Forbes", "najlepiej zarabiającą modelką świata". W zeszłym roku zarobiła 35 mln dolarów Gisele Bundchen drugi raz z rzędu jest , według magazynu "Forbes", "najlepiej zarabiającą modelką świata". Gisele zarobiła w zeszłym roku 35 milionów dolarów, dla porównaniu Heidi Klum - II miejsce - zgarnęła "jedyne" 14 milionów dolarów. Mimo, że w minionym roku skończył się jej lukratywny kontrakt z "Victoria`s Secret", to Gisele Bundchen i tak wyszła na swoje. Jej piękna twarz i boskie kształty pojawiły się m.in. przy produktach Nivea i wytwórni Disney. W sumie 27-latka zarobiła najwięcej spośród wszystkich modelek - 35 milionów dolarów. Na drugim miejscu uplasowała się 34-letnia Heidi Klum . Niemiecka piękność zarobiła w zeszłym roku niecałą jedną trzecią zarobków Bundchen. Heidi zarobiła na modelingu, pracy w telewizji i inwestycjach. Pierwszą trójkę zamyka Kate Moss . Mimo, że w minionym roku skończyły się jej najbardziej "kokosowe" kontrakty, Kate zarobiła 7,5 miliona dolarów na sprzedaży ubrań z zaprojektowanej przez siebie kolekcji.

 

Mimo, że w minionym roku skończył się jej lukratywny kontrakt z "Victoria`s Secret", to Gisele Bundchen i tak wyszła na swoje. Jej piękna twarz i boskie kształty pojawiły się m.in. przy produktach Nivea i wytwórni Disney. W sumie 27-latka zarobiła najwięcej spośród wszystkich modelek - 35 milionów dolarów.

 

Na drugim miejscu uplasowała się 34-letnia Heidi Klum . Niemiecka piękność zarobiła w zeszłym roku niecałą jedną trzecią zarobków Bundchen. Heidi zarobiła na modelingu, pracy w telewizji i inwestycjach.

 

Heidi Klum

 

Pierwszą trójkę zamyka Kate Moss . Mimo, że w minionym roku skończyły się jej najbardziej "kokosowe" kontrakty, Kate zarobiła 7,5 miliona dolarów na sprzedaży ubrań z zaprojektowanej przez siebie kolekcji.

 

Kate Moss