Półnaga Miley Cyrus na okłace Vanity Fair

15-letnia sensacja o imieniu Miley Cyrus dostąpiła zaszczytu pozowania do okładki kultowego magazynu Vanity Fair. Miley jest prawie naga, a jej piersi okala jedynie zwiewny szal. Efekt sesji zdjęciowej nie przypadł chyba do gustu młodej gwieździe, ponieważ przeprasza za fotki. Dlaczego? Odpowiada Kotek.pl!
Półnaga Miley Cyrus Na okładce Vanity Fair. 15-letnia sensacja o imieniu Miley Cyrus dostąpiła zaszczytu pozowania do okładki kultowego magazynu Vanity Fair. 15-letnia sensacja o imieniu Miley Cyrus dostąpiła zaszczytu pozowania do okładki kultowego magazynu Vanity Fair. Miley jest prawie naga, a jej piersi okala jedynie zwiewny szal. Efekt sesji zdjęciowej nie przypadł chyba do gustu młodej gwieździe, ponieważ przeprasza za fotki. Dlaczego? W czasie sesji do magazynu Vanity Fair Miley Cyrus towarzyszyli rodzice oraz młodsza siostra. Zdjęcia miały być subtelne i delikatne - takie jak Miley - jednak czy nie za wcześnie na takie sesje w przypadku 15-latki. W Stanach zawrzało. Oto co sama zainteresowana mówi na ten temat.  - Wzięłam udział w sesji, która miała być "artystyczna", ale po zobaczeniu zdjęć i przeczytaniu artykułu, czuję się bardzo zakłopotana - mówi panna Cyrus. - Nie chciałam, żeby to się stało (wzbudzenie sensacji?) i przepraszam wszystkich moich fanów, którzy się tym przejęli. 

 

W czasie sesji do magazynu Vanity Fair Miley Cyrus towarzyszyli rodzice (z tata na zdjęciu) oraz młodsza siostra. Zdjęcia miały być subtelne i delikatne - takie jak Miley - jednak czy nie za wcześnie na takie sesje w przypadku 15-latki. W Stanach zawrzało. Oto co sama zainteresowana mówi na ten temat.

 

- Wzięłam udział w sesji, która miała być "artystycza", ale po zobaczeniu zdjęć i przeczytaniu artykułu, czuję się bardzo zakłopotana - mówi panna Cyrus. - Nie chciałam, żeby to się stało (wzbudzenie sensacji?) i przepraszam wszystkich moich fanów, którzy się tym przejęli.

 

Co na to rodzice Miley oraz więcej zdjęć z sesji znajdziecie na Kotek.pl! KLIKNIJ TUTAJ!