Julio Iglesias odbije Enrique ukochaną Annę Kurnikową?

Szok!!! 65-letni Julio Iglesias, słynny lowelas, ma na oku dziewczynę swojego syna - byłą tenisistkę, 33-letnią Annę Kurnikową. Biedny Enrique szaleje z zazdrości!
Julio odbije synowi Annę? 65-letni Julio Iglesias, słynny lowelas, ma na oku dziewczynę swojego syna. 65-letni Julio Iglesias, słynny lowelas, ma na oku dziewczynę swojego syna- byłą tenisistkę, 33-letnią Annę Kurnikową. Biedny Enrique szaleje z zazdrości! Chodzi o byłą tenisistkę, 33-letnią Annę Kurnikową. Biedny Enrique szaleje z zazdrości! Enrique Iglesias jest związany z Anną Kurnikową od 5 lat. Wprawdzie była tenisistka już kilka razy odrzucała jego zaręczyny, ale poza tym para żyje w szczęściu i zgodzie. Teraz jednak spokój Enrique może zaburzyć jego ojciec, który podobno zainteresował się o 38 lat młodszą, Anną. Enrique podjął środki profilaktyczne - czytamy na stronie internetowej "Faktu". - Nie wpuszczam go już do domu, bo interesuje się coraz młodszymi kobietami - mówi Enrique.

 

Enrique Iglesias jest związany z Anną Kurnikową od 5 lat. Wprawdzie była tenisistka już kilka razy odrzucała jego zaręczyny, ale poza tym para żyje w szczęściu i zgodzie. Teraz jednak spokój Enrique może zaburzyć jego ojciec, który podobno zainteresował się o 38 lat młodszą, Anną. Enrique podjął środki profilaktyczne - czytamy na stronie internetowej "Faktu".

Nie wpuszczam go już do domu, bo interesuje się coraz młodszymi kobietami - mówi Enrique.

Enrique Iglesias