Julio Iglesias odbije Enrique ukochaną Annę Kurnikową?

Szok!!! 65-letni Julio Iglesias, słynny lowelas, ma na oku dziewczynę swojego syna - byłą tenisistkę, 33-letnią Annę Kurnikową. Biedny Enrique szaleje z zazdrości!
Julio odbije synowi Annę? 65-letni Julio Iglesias, słynny lowelas, ma na oku dziewczynę swojego syna. 65-letni Julio Iglesias, słynny lowelas, ma na oku dziewczynę swojego syna- byłą tenisistkę, 33-letnią Annę Kurnikową. Biedny Enrique szaleje z zazdrości! Chodzi o byłą tenisistkę, 33-letnią Annę Kurnikową. Biedny Enrique szaleje z zazdrości! Enrique Iglesias jest związany z Anną Kurnikową od 5 lat. Wprawdzie była tenisistka już kilka razy odrzucała jego zaręczyny, ale poza tym para żyje w szczęściu i zgodzie. Teraz jednak spokój Enrique może zaburzyć jego ojciec, który podobno zainteresował się o 38 lat młodszą, Anną. Enrique podjął środki profilaktyczne - czytamy na stronie internetowej "Faktu". - Nie wpuszczam go już do domu, bo interesuje się coraz młodszymi kobietami - mówi Enrique.

 

Enrique Iglesias jest związany z Anną Kurnikową od 5 lat. Wprawdzie była tenisistka już kilka razy odrzucała jego zaręczyny, ale poza tym para żyje w szczęściu i zgodzie. Teraz jednak spokój Enrique może zaburzyć jego ojciec, który podobno zainteresował się o 38 lat młodszą, Anną. Enrique podjął środki profilaktyczne - czytamy na stronie internetowej "Faktu".

Nie wpuszczam go już do domu, bo interesuje się coraz młodszymi kobietami - mówi Enrique.

Enrique Iglesias

 

Więcej o:
Komentarze (68)
Julio Iglesias odbije Enrique ukochaną Annę Kurnikową?
Zaloguj się
 • lady_flames

  Oceniono 5 razy 5

  nie no słuchajcie,piszecie,że Kurnikova nie zasługuje na Enrique i w ogóle ale on może ją kocha i nie chce innej,a to,że ona niewiem odrzuca jego zaręczyny to moze świadczyć po prostu o tym ,ze sie waha i że woli tak jak jest teraz,rózni są ludzie ;)i nie gadajcie głupot ,ze Enrique jest wasz bo przecież on nigdy do Was nie przyjedzie ani z Wami nie będzie^^jest waszym idolem/ideałem ale wiecie to są marzenia;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Biedny Enrique :( a taki przystojny ;p;p

 • werka16

  Oceniono 6 razy 4

  Dobrze ojciec ! ;P Enrique zasługuje na ładniejszą ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  kochaM CIE!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ale ojciec...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  NIECH W WEEKENDY MA STARY I JĄ RUCHA A W TYGODNIU IGLESIAS MA DZIWKE

 • hiszpanka77

  Oceniono 2 razy 2

  to jest bezsensu jego ojciec nie mógłby tego zrobić

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  bierz sie za nia anie pierol... glupot !! twoj ociec jest za stary zeby sobie mogl pozwalac na takie skoki ... :P to w koncu jest twoja dziewczyna a nie jego !! nie dawaj za wygrana i popros ja jeszcze raz o reke :D trzymam noge i kciuki :D pzrd ... ale pamietaj stary nie ma z Toba szans

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  żal. Czego to ludzie nie wymyślo, żeby kogoś ośmieszyć. Nie wiem o co wam chodzi z Juliem, bo my przecierz piszemy a nie rozmawiamy. Poza tym, Enrikuś jest zaręczony z Anno Kurnikową (buuu...). Nie tylko jest zabójczo przystojny, ale ma też zabójczo miękki głos. Mmmmm....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX