Katie Holmes zostawiła Toma Cruise?

Sensacja w Hollywood. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów ma dość swego męża-tyrana. Katie właśnie wyprowadziła sie od Toma Cruise do Nowego Jorku. Oficjalnie, żeby kręcić tam film. Nieoficjalnie: ma dość życia u boku szalonego scjentologa.
Holmes zostawiła Cruise'a? Sensacja w Hollywood. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów, ma dość swego męża-tyrana. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów, ma dość swego męża-tyrana. Katie właśnie wyprowadziła się od Toma Cruise do Nowego Jorku. Oficjalnie, żeby kręcić tam film. Nieoficjalnie: ma dość życia u boku szalonego scjentologa. Według 3 amerykańskich tygodników Katie Holmes ma dość Toma Cruise'a. Nic w tym dziwnego. Niewiele kobiet wytrzymałoby w takim związku. Tom, jak wiadomo: zagorzały scjentolog, zorganizował casting na żonę i wybrał Katie spośród 4 kandydatek. Następnie jej życie zamienił w piekło. Kontroluje każdy jej krok. Dobiera żonie ciuchy, fryzurę i znajomych. Ostatnio, jak pisał Plotek, postanowił odseparować Holmes od jej przyjaciółki Victorii Beckham. Tom cały czas robi jej wyrzuty. Krzyczy na nią z byle powodu. Ostatnio pokłócili się z powodu wyjazdu do Nowego Jorku - czytamy w magazynie "Star". Katie Holmes miała dość kontroli męża. Wykorzystała okazję ucieczki - propozycję zagrania w sztuce w Nowym Jorku. Spakowała manatki i wyniosła się od męża. Choć oficjalnie rzecznicy i znajomi pary zapewniają, że nic złego w małżeństwie się nie dzieje.

 

Katie Holmes ma dość Toma Cruise - według 3 amerykańskich tygodników. Nic w tym dziwnego. Niewiele kobiet wytrzymałoby w takim związku. Tom, jak wiadomo zagorzały scjentolog, zorganizował casting na żonę i wybrał Katie spośród 4 kandydatek.

 

Następnie jej życie zamienił w piekło. Kontroluje każdy jej krok. Dobiera żonie ciuchy, fryzurę i znajomych. Ostatnio, jak pisał Plotek, postanowił odseparować Holmes od jej przyjaciółki Victorii Beckham.

Tom cały czas robi jej wyrzuty. Krzyczy na nią z byle powodu. Ostatnio pokłócili się z powodu wyjazdu do Nowego Jorku - czytamy w magazynie "Star".

Katie Holmes miała dość kontroli męża. Wykorzystała okazję ucieczki - propozycję zagrania w sztuce w Nowym Jorku. Spakowała manatki i wyniosła się od męża. Choć oficjalnie rzecznicy i znajomi pary zapewniają, że nic złego w małżeństwie się nie dzieje.

 

A poniżej pamiętny wywiad z Cruise'em na temat scjentologii: