Katie Holmes zostawiła Toma Cruise?

Sensacja w Hollywood. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów ma dość swego męża-tyrana. Katie właśnie wyprowadziła sie od Toma Cruise do Nowego Jorku. Oficjalnie, żeby kręcić tam film. Nieoficjalnie: ma dość życia u boku szalonego scjentologa.
Holmes zostawiła Cruise'a? Sensacja w Hollywood. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów, ma dość swego męża-tyrana. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów, ma dość swego męża-tyrana. Katie właśnie wyprowadziła się od Toma Cruise do Nowego Jorku. Oficjalnie, żeby kręcić tam film. Nieoficjalnie: ma dość życia u boku szalonego scjentologa. Według 3 amerykańskich tygodników Katie Holmes ma dość Toma Cruise'a. Nic w tym dziwnego. Niewiele kobiet wytrzymałoby w takim związku. Tom, jak wiadomo: zagorzały scjentolog, zorganizował casting na żonę i wybrał Katie spośród 4 kandydatek. Następnie jej życie zamienił w piekło. Kontroluje każdy jej krok. Dobiera żonie ciuchy, fryzurę i znajomych. Ostatnio, jak pisał Plotek, postanowił odseparować Holmes od jej przyjaciółki Victorii Beckham. Tom cały czas robi jej wyrzuty. Krzyczy na nią z byle powodu. Ostatnio pokłócili się z powodu wyjazdu do Nowego Jorku - czytamy w magazynie "Star". Katie Holmes miała dość kontroli męża. Wykorzystała okazję ucieczki - propozycję zagrania w sztuce w Nowym Jorku. Spakowała manatki i wyniosła się od męża. Choć oficjalnie rzecznicy i znajomi pary zapewniają, że nic złego w małżeństwie się nie dzieje.

 

Katie Holmes ma dość Toma Cruise - według 3 amerykańskich tygodników. Nic w tym dziwnego. Niewiele kobiet wytrzymałoby w takim związku. Tom, jak wiadomo zagorzały scjentolog, zorganizował casting na żonę i wybrał Katie spośród 4 kandydatek.

 

Następnie jej życie zamienił w piekło. Kontroluje każdy jej krok. Dobiera żonie ciuchy, fryzurę i znajomych. Ostatnio, jak pisał Plotek, postanowił odseparować Holmes od jej przyjaciółki Victorii Beckham.

Tom cały czas robi jej wyrzuty. Krzyczy na nią z byle powodu. Ostatnio pokłócili się z powodu wyjazdu do Nowego Jorku - czytamy w magazynie "Star".

Katie Holmes miała dość kontroli męża. Wykorzystała okazję ucieczki - propozycję zagrania w sztuce w Nowym Jorku. Spakowała manatki i wyniosła się od męża. Choć oficjalnie rzecznicy i znajomi pary zapewniają, że nic złego w małżeństwie się nie dzieje.

 

A poniżej pamiętny wywiad z Cruise'em na temat scjentologii:

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (62)
Katie Holmes zostawiła Toma Cruise?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcie!! Katie powinna od tego psychola uciec duuuuuuużo wcześniej. I zabrać Suri bo jeszcze Tom ją też wyśle do scjentologów!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  I dobrze mu tak, że go zostawiła. Przecież on jest walnięty..cały czas ją kontroluje i na nic nie pozwala...tylko co z małą Suri?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Tom Cruise to gej

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  he's fucked in head......

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  tragedia on w głowie zamiast mózgu kupe

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Boze, o czym on tam gada? jakis belkot, sam nie wie o co mu chodzi, psychol

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  po tym wywiadzie widac ze psychiatrzy powinni go leczyc..i odizolowac..

 • Gość: Gość

  0

  Est: a wzięła ze sobą mebelki? bo jak nie wzięła to pojechała tylko na weekend

 • Gość: Gość

  0

  Suri jest prześliczna. PRZEŚLICZNA :-)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX