Bobby Brown wylewa "wiadro pomyj" na Whitney Houston

"Whitney Houston jest biseksualna. Romansowała ze swoją sekretarką. Kiedy wybuchł skandal zasłoniła się małżeństwem za mną" - twierdzi Bobby Brown, były małżonek Whitney , w swojej nowej autobiografii. I to nie koniec...

 

Whitney Houston i Bobby Brown byli małżeństwem przez 15 lat. Według Bobby`ego to była istna gehenna. No i dobrze, dzięki temu Brown opisać te potworności i zarobić "kapuchę".

 

Oto wybrane fragmenty:

Nie używałem kokainy, dopóki nie poznałem Whitney. Wcześniej eksperymentowałem z innymi narkotykami, ale najczęściej wybierałem marihuanę.

Bobby zarzuca też byłej żonie, że wcale go nie kochała, a ich małżeństwo było dla niej tylko "przykrywką".

Whitney Houston jest biseksualna. Romansowała ze swoją sekretarką. Kiedy wybuchł skandal zasłoniła się małżeństwem za mną. Jedynym powodem, dla którego Whitney chciała mnie poślubić, było oczyszczenie swojego wizerunku. Wiedziała, że małżeństwo dobrze wpłynie na sposób, w jaki ludzie ją odbierają. Dlatego wybrała mnie.

Bobby nie pozostał małżonce dłużny.

Spałem z innymi kobietami. Przyznaję się do tego. Jestem tylko człowiekiem. Popełniam błędy, czasami pozwalam testosteronowi przejmować kontrolę.

Autobiografia Browna pojawi się wkrótce w księgarniach pt."The Truth, the Whole Truth and Nothing But" ("Prawda, cała prawda i tylko prawda") - poniżej zdjęcie archiwalne.

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Bobby Brown wylewa "wiadro pomyj" na Whitney Houston
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Whitney Houston...........hmmmn.... kocham jej piosenki i całą jej osobę a i jeszcze jedno była gwiazdą, jest nią i nazawsze gwiazdą pozostanie bez wzgledu z co zrobi!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Mimo wszystko głos ma cudowny!!! uwielbiam jej piosenki

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Whitney powróci...;) miała przerwe ale niedłgo będzie o niej głośno...;) Będziemy na nowo mieli okazje ogladac jak zdobywa sukcesy swoimi nowymi piosenkami...;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  może i nie jest już ładna , ale czy tylko to się liczy ? ;/ wy też tacy będziecie z takim , jak to ktoś opisał dołem między cyckami. ;/ nie wygląd się liczy ! ma przepiękny głos i świetne piosenki. Jest legendą , a jej utwory do dziś wzruszają ludzi. Żadne z was zapewne nie ma tak pięknego głosu , a przejmujecie się jakimś biustem. -,- ma swoje lata , skończyła śpiewać , żałuję. Bo jej piosenki dają mi wiele do zrozumienia...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  B. Brown to kretyn. A nawet jesli whitney jest biseksualistką to co z tego! miliony ludzi na świecie jest homo i jakoś normalnie żyją. A tak wogóle to whitney ma wspaniały głos nigdy w życiu nie słyszałam żeby ktoś tak pięknie śpiewał. i te jej pioosenki np. I will alweys love you, albo I have nothing. To jest na pradwe swietne. Whitney tyle wycierpiała przez tego browna. mam nadzieje ze niedlugo wróci na scene muzyczna

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  nie obchodzi mnie to co o niej mówią..!!! dla mnie liczy się tylko to jak śpiewa...!!! jest kobietą o wspaniałym głosie...!!!! taki głos to naprawde wielki dar...!!! jedna z najbardziej utalentowanych piosenkarek na świecie...!!!! oby tak dalej..;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  eeh biedna.
  chcialabym zeby wrocila.
  to byla wspaniala kobieta i piosenkarka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  dla mnie ona może spać z kim sobie zechce, jest wolnym człowiekiem, nic mi do tego. Gó... wiecie o niej i jej życiu a się mądrzycie. Co was to obchodzi?
  Whitney We will always love U!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  On jest popie..ny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX