Britney Spears zjadła kolację z Melem Gibsonem!Wideo

Ta gwiazdka chyba jeszcze nie raz nas zaskoczy. I tak w sobotę Britney Spears zjadła kolację z Melem Gibsonem i jego żoną, Robin w rosyjskiej restauracji. Podobno wszyscy się bawili znakomicie, a Britney była podekscytowna spotkaniem z Melem.
Britney zjadła kolację z... ...wielkim Melem Gibsonem! Ta gwiazdka chyba jeszcze nie raz nas zaskoczy. I tak w sobotę Britney Spears zjadła kolację z Melem Gibsonem i jego żoną, Robin w rosyjskiej restauracji. Ta gwiazdka chyba jeszcze nie raz nas zaskoczy. I tak w sobotę Britney Spears zjadła kolację z Melem Gibsonem i jego żoną, Robin w rosyjskiej restauracji. Podobno wszyscy się bawili znakomicie, a Britney była podekscytowana spotkaniem z Melem. Kolacja miała miejsce w restauracji Romanov w Los Angeles. Podobno nie było to pierwsze spotkanie Spears z Melem i jego żoną. Państwo Gibson wspierali Brit w najtrudniejszych chwilach związanych z jej ostatnimi problemami. Jak się można było spodziewać podczas kolacji w rosyjskiej restauracji wszyscy pili jedynie wodę, ale to wcale nie popsuło dobrej zabawy. Zobacz film z kolacji Britney Spears i Mela Gibsona na stronie internetowej.

 

Kolacja miała miejsce w restauracji Romanov w Los Angeles. Podobno nie było to pierwsze spotkanie Spears z Melem i jego żoną. Państwo Gibson wspierali Brit w najtrudniejszych chwilach związanych z jej ostatnimi problemami. Jak się można było spodziewać podczas kolacji w rosyjskiej restauracji wszyscy pili jedynie wodę, ale to wcale nie popsuło dobrej zabawy.

 

Zobacz film z kolacji Britney Spears i Mela Gibsona: