Rachel Bilson zaprojektuje dżinsy

Wyjątkowo śliczna gwiazda seriali "Buffy: Postrach wampirów" i "Na fali" - Rachel Bilson - postanowiła odpocząć od aktorstwa. Co będzie robić Rachel? Projektować sportowe ciuchy m.in. podkoszulki i dżinsy!
Bilson zaprojektuje dżinsy Rachel Bilson postanowiła odpocząć od aktorstwa. Wyjątkowo śliczna gwiazda seriali "Buffy: Postrach wampirów" i "Na fali" - Rachel Bilson - postanowiła odpocząć od aktorstwa. Co będzie robić Rachel? Projektować sportowe ciuchy m.in. podkoszulki i dżinsy! Rachel Bilson, amerykańska aktorka znana głównie z seriali "Buffy: Postrach wampirów" czy "Życie na fali", dołączy we wrześniu do grona znanych osób z własną linią odzieżową. Właśnie podpisała umowę z firmą DKNY na stworzenie młodzieżowej kolekcji "Edie Rose". Obydwie strony liczą, że nie będzie to jednorazowa współpraca.

 

Rachel Bilson, amerykańska aktorka znana głównie z seriali "Buffy: Postrach wampirów" czy "Życie na fali", dołączy we wrześniu do grona znanych osób z własną linią odzieżową. Właśnie podpisała umowę z firmą DKNY na stworzenie młodzieżowej kolekcji "Edie Rose". Obydwie strony liczą, że nie będzie to jednorazowa współpraca.

 

 

 

 

Więcej...

Więcej o:
Komentarze (30)
Rachel Bilson zaprojektuje dżinsy
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  fajnie wlasnie tak sie dzije, jak ktos kto nic nie wie pisze o gwiazdach. BAuffy?? "na fali", co na fali?? dep;/

 • Gość: Gość

  0

  'Życie na fali' a nie 'Na fali' łomy rąbnięte! Się dowiedzcie najpierw a nie bzdury piszecie -.-'

 • Gość: Gość

  0

  ona jest piekna i to fakt, ale ja jestem ciekawa co to za pisenka w tle tego filmu

 • Gość: Gość

  0

  .MARTYNKA. Nom =] "Życie na Fali", a nie "Na fali" - bo to jest bajka heh

 • Gość: Gość

  0

  W "JUMPER" też grała xd PS:Zajebisty film xp

 • Gość: Gość

  0

  no ale głupi też

 • Gość: Gość

  0

  Ale uzdolniona?

 • Gość: Gość

  0

  śliczna ta Rachel od dzinsów, ten typ urody kruczej jest w cenie, ale i tak polskim fotoreporterom ostatnio bardziej podobała się polska topmodelka Hania Pawlas, która w nowej galerii filmowej "Trylogii" J. Hoffmana w Zielonce p. Warszawą ubrała 6 marca 2008 r. strój Heleny aktorki Izabeli Skorupco z "Ogniem i mieczem", która choc radzi sobie w Hollywood zdaniem foto powinna czuć się zagrożona!

 • Gość: Gość

  0

  jak ona jest znana z buffi skoro grala tylko w jednym odcinku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX