Piękna Britney Spears!

Czy to nie jest przypadkiem zdanie wewnętrznie sprzeczne? Britney Spears wyglądała pieknie, ale to było kilka lat temu. Dzisiaj w niczym nie przypomina już tej roześmianej dziewczyny, którą oglądaliśmy w szkolnym mundurku w klipie "Baby One More Time". Dwie ciąże, słodycze, imprezy i fast foody robią swoje. A jak wyglądałaby Britney, gdyby nie spotkała Kevina?
Piękna Britney Spears! Czy to nie jest przypadkiem zdanie wewnętrznie sprzeczne? Britney Spears wyglądała pieknie, ale to było kilka lat temu. Dziś w niczym nie przypomina tej roześmianej dziewczyny, którą oglądaliśmy w szkolnym mundurku w klipie "Baby One More Time". Dwie ciąże, słodycze, imprezy i fast foody robią swoje. A jak wyglądałaby Britney, gdyby nie spotkała Kevina? Mówiąc bez ogródek: ciało Britney nie nadaje się na okładki czasopism, płyt i na plakaty. Przynajmniej przed obróbką graficzną, z której Britney (zresztą nie tylko ona) korzysta przy każdej możliwej okazji. Co prawda, zawsze to robiła, ale kiedyś w znacznie mniejszym stopniu. Teraz musi płacić swoim grafikom zdecydowanie więcej, bo i praca ciężka...

 

Mówiąc bez ogródek: ciało Britney nie nadaje się na okładki czasopism, płyt i na plakaty. Przynajmniej przed obróbką graficzną, z której Britney (zresztą nie tylko ona) korzysta przy każdej możliwej okazji. Co prawda zawsze to robiła, ale kiedyś w znacznie mniejszym stopniu. Teraz musi płacić swoim grafikom zdecydowanie więcej bo i praca ciężka... Oto jak Britney wygląda na nowych, oficjalnych tapetach na pulpit, które znaleźlismy na stronie britneyspears.pl:

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (89)
Piękna Britney Spears!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ona jest piekna nadal

 • eve

  0

  Właśnie.. Brit jest Super!! I tYle.. Mam nadzieję że dojdzie do siebie!!^

 • Gość: Gość

  0

  ej co macie do britney odwalcie sie od niej ona bedzie dla mnei idolko numer 1 byla od malego i bedzieee nie zaleznie od wygladu

 • Gość: Gość

  0

  Dobra jest! Jak sie od niej odczepicie i napiszecie cos dobrego odrazu wszyscy zobacza ja jak kiedys

 • Gość: Gość

  0

  britney jest ładna!!!Cioty

 • Gość: Gość

  0

  Moim zdaniem wygląda ładnie, a to że jej zdjęcia są retuszowane itd. to nie grzech. Karzda nawet najpiękniejsza gwiazda retuszuje zdjęcia! Trzymam za nią kciuki:)

 • Gość: Gość

  0

  zmarnowala sie to widac...ale i tak nie jest tak zle..

 • Gość: Gość

  0

  Dajcie wszyscy jej spokuj nie macie o kim pisać ??? Wy nie macie serca aby dobijacie takie biedaczki jak Brit <zły>

 • Gość: Gość

  0

  Na tym zdjęciu z pieskiem wygląda akurat bardzo dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX