Brad Pitt odmłodniał!

No proszę, Brad Pitt ma nową fryzurę! I dobrze, bo już prawie zapomnieliśmy jakim jest przystojniakiem! Czyżby w ten sposób Pitt chciał się przygotować do ponownego zostania ojcem?
Brad Pitt odmłodniał! Odwiedził fryzjera i zmienił image! W oczekiwaniu na kolejnego potomka Brad Pitt odmłodził swój image. No proszę, Brad Pitt ma nową fryzurę! I dobrze, bo już prawie zapomnieliśmy jakim jest przystojniakiem! Czyżby w ten sposób Pitt chciał się przygotować do ponownego zostania ojcem? Gwiazdor odwiedził fryzjera. Brad Pitt postanowił widocznie wrócić do swojego dawnego image'u. Ciekawe co na tą odmianę powiedziała Angelina. Faktem jest, że teraz przystojny aktor znowu będzie przedmiotem westchnień młodych kobiet! A Wam podoba się boski Brad w wersji chłopięcej?

 

Gwiazdor odwiedził fryzjera. Brad Pitt postanowł wrócić do swojego dawnego image'u. Ciekawe co na tą odmianę powiedziała Angelina... Faktem jest, że teraz przystojny aktor znowu będzie przedmiotem westchnień młodych kobiet! Podoba wam się boski Brad w wersji chłopięcej?