Paris Hilton i Benji Madden - to już kolejna randka!

Relacja Paris Hilton i Benji Madden staje się coraz bardziej zażyła. Para właśnie, mówiąc brzydko, zaliczyła kolejne spotkanie. Co robili?
Paris i Benji - znów randka! Relacja Paris Hilton i Benji Maddena staje się coraz bardziej zażyła. Relacja Paris Hilton i Benji Maddena nabiera tempa. Para właśnie zaliczyła kolejną randkę. Zanim uciekli paparazzim, byli w spożywczym i na włoskim jedzeniu. Paris Hilton i Benji Madden zaliczyli kolejną randkę! Najpierw wpadli do "osiedlowego spożywczaka" Paris, czyli marketu blisko jej domu w Bel Air. Następnie wybrali się na włoskie jedzenie do jednej z pobliskich knajpek. Co było potem? Nie wiemy, bo para uciekła paparazzim. Najważniejsze, że Paris i Benji przez cały czas trzymali się za ręce i wyglądali naprawdę romantycznie.

 

Paris Hilton i Benji Madden najpierw wpadli do "osiedlowego spożywczaka" Paris, czyli marketu blisko jej domu w Bel Air. Następnie wpadli na włoskie jedzenie do jednej z pobliskich knajpek. Co było potem? Nie wiemy, bo para uciekła paparazzim. Najważniejsze, że Paris i Benji przez cały czas trzymali się za ręce i wyglądali naprawdę romantycznie.