Daniel Radcliffe i Emma Watson spędzili razem Walentynki!

Wiosna wisi w powietrzu. Daniel Radcliffe odczuł to na własnej skórze i znalazł sobie nową dziewczynę. No może nie całkiem nową, bo spotykali się ze sobą już dość długo - pisze kotek.pl. O co chodzi?
Spędzili razem Walentynki! Emma Watson i Daniel Radcliffe są parą? Emma Watson i Daniel Radcliffe spędzili razem Walentynki. Wiosna wisi w powietrzu. Daniel Radcliffe znalazł sobie nową dziewczynę. No może nie całkiem nową, bo spotykali się ze sobą już dość długo. Daniel Radcliffe spędził bardzo miłe walentynki w towarzystwie koleżanki z planu - Emmy Watson. Jest to o tyle zadziwiające, że jeszcze niedawno Emmę Watson łączono z 10 lat starszym chłopakiem. Młoda aktorka zaprzeczyła jednak tym plotkom. Całkiem niedawno Daniel Radcliffe rozstał się ze swoją dziewczyną, którą poznał w czasie przygotowań do sztuki teatralnej Equus. Gruchające gołąbeczki spędziły razem miły walentynkowy wieczór w jednym z londyńskich pubów w okolicach domu Daniela. Przyjechali dość późno, bo około 22, usiedli na zewnątrz i wzajemnie się ogrzewali. Emma miała na sobie czarną bluzkę i szal w tym samym kolorze. Założyła go tak, aby nikt jej poznał. Kiedy ludzie zaczęli ich rozpoznawać i pokazywać palcami, zarzuciła szal na głowę, tak że widać jej było tylko oczy. Daniel chyba stwierdził, że głupio wygląda, bo zaczął się z niej śmiać. Poza tym przez cały wieczór zachowywali się jak zakochane nastolatki. Gdy wychodzili, szeptali sobie coś do ucha i podążyli w kierunku pobliskiego domu Daniela. Sami zainteresowani nie chcą komentować całej sytuacji, ale bądźmy szczerzy. Czy "tylko przyjaciele" spędzają sam na sam walentynki? Coś musi wisieć w powietrzu!

 

Daniel Radcliffespędził bardzo miłe walentynki w towarzystwie koleżanki z planu - Emmy Watson.

 

Jest to o tyle zadziwiające, że jeszcze niedawno Emmę Watson łączono z 10 lat starszym chłopakiem. Młoda aktorka zaprzeczyła jednak tym plotkom. Całkiem niedawno Daniel Radcliffe rozstał się ze swoją dziewczyną, którą poznał w czasie przygotowań do sztuki teatralnej Equus.

 

 

Gruchające gołąbeczki spędziły razem miły walentynkowy wieczór w jednym z londyńskich pubów w okolicach domu Daniela.

Przyjechali dość późno, bo około 10, usiedli na zewnątrz i wzajemnie się ogrzewali (!!!). Emma miała na sobie czarną bluzkę i szal w tym samym kolorze. Założyła go tak, aby nikt jej poznał. Kiedy ludzie zaczęli ich rozpoznawać i pokazywać palcami, zarzuciła szal na głowę, tak że widać jej było tylko oczy. Daniel chyba stwierdził, że głupio wygląda, bo zaczął się z niej śmiać. Poza tym przez cały wieczór zachowywali się jak zakochane nastolatki. Gdy wychodzili, szeptali sobie coś do ucha i podążyli w kierunku pobliskiego domu Daniela.

Sami zainteresowani nie chcą komentować całej sytuacji, ale bądźmy szczerzy.


Czy "tylko przyjaciele" spędzają sam na sam walentynki? Coś musi wisieć w powietrzu!

 

 

Więcej o: