Heidi Klum najseksowniejsza na świecie

Brytyjski piosenkarz Seal ma powody do dumy. Jego żona i matka jego dzieci, Heidi Klum, została uznana najseksowniejszą modelką świata w rankingu ogłoszonym przez serwis Models.com. Amerykańska modelka pokonała tym samym ikonę mody, Kate Moss, która zajęła "marne" 18. miejsce.

 

Przeprowadzony przez models.com sondaż miał na celu wyłonienie kobiety, która ?miała największy wpływ (bądź potencjalny wpływ) na rynek w zeszłym oraz nadchodzącym roku". Urocza żona Seala i matka dwójki dzieci zdeklasowała młodsze koleżanki po fachu. M.in. Adrianę Limę i Tyrę Banks, które razem z nią pracują bądź pracowały razem z nią dla legendarnej marki Victoria's Secret.

 

Dlaczego to akurat Heidi Klum została uznana najseksowniejszą modelką?

- Milionowa publiczność - jest. Kontrakt z Victoria's Secret, na którym panna Klum trzyma żelazną rękę - jest. Własna linia butów i biżuterii - jest - mówi wyjaśnienie na stronie.

 

W pierwszej piątce najseksowniejszych modelek znalazły się obok Heidi Klum: Gisele Bundchen, Adriana Lima, Tyra Banks i Karolina Kurkova, która zajęła piątą pozycję.

 

Najbardziej znana i kontrowersyjna brytyjska modelka, Kate Moss, uplasowała się dopiero na 18. miejscu. Doceniono przede wszystkim jej nietuzinkowy styl bycia.