Madonna wychodzi za mąż!

Ekscentryczna gwiazda muzyki pop planuje ponowne zamążpójście. Jej wybrankiem jest nikt inny jak...

 

...sam Guy Ritchie, mąż Madonny. Para pobrała się w 2000 roku i w lecie zamierza odnowić przysięgę małżeńską, aby pokazać sobie i światu, jak bardzo są silni.

 

Szykuje się iście imponująca ceremonia. Wokalistka pragnie zaprosić najbliższych przyjaciół, czyli największe sławy świata. Oprócz złożonej ponownie przysięgi, małżonkowie wymienią obrączki.

- Odnowa przysięgi to sposób, aby Madonna i Guy pokazali światu, że stanowią silny duet. Bardzo starali się, aby wypracowywać kompromisy w trudnych dla nich czasach. Zapowiada się naprawdę wzruszający dzień, dlatego zaprosili najbliższe sobie osoby, aby uczestniczyły w tym wydarzeniu - mówi źródło.

O ubiór Madonny w tym wyjątkowym dniu zadba jej przyjaciółka, Stella McCartney, która zaprojektuje specjalnie dla niej kremowy garnitur. W czasie przyjęcia w posiadłości gwiazdorskiej pary w Wiltshire wystąpi Gwyneth Paltrow, która została poproszona o czytanie gościom.

 

Ten rok zapowiada się na wyjątkowo rozrywkowy w życiu Madonny. Oprócz dużej imprezy z okazji ponownego złożenia przysięgi małżeńskiej, gwiazda zamierza wydać ogromne przyjęcie urodzinowe. Legendarna artystka skończy 16. sierpnia 50 lat.

 

No cóż, gwiazdy też się starzeją.

 

Więcej o gwiazdach na Wyspach znajdziecie TUTAJ!

 

Więcej o: