Scarlett Johansson zaręczyła się z Barackiem Obamą!

Scarlett Johansson, lider zespołu Black Eyed Peas - will.i.am oraz wielu innych artystów nagrało specjalny utwór poświęcony kandydatowi demokratów na prezydenta USA Baracka Obamę. Czarnoskóry kandydat tak bardzo zaskarbił sobie sympatię pięknej aktorki, że nie potrafi ona przestać o nim myśleć i opowiada w wywiadach, że się z nim zaręczyła!
Scarlett zaręczona z Obamą! Jej serce należy do Baracka. Artyści wierzą, że czarnoskóry senator zostanie prezydentem. Scarlett Johansson oraz wielu innych artystów nagrało specjalny utwór poświęcony kandydatowi demokratów na prezydenta USA Barackowi Obamie. Czarnoskóry kandydat tak bardzo zaskarbił sobie sympatię pięknej aktorki, że nie potrafi ona przestać o nim myśleć i opowiada w wywiadach, że się z nim zaręczyła! Scarlett, spytana przez jeden z magazynów czy to prawda, że zaręczyła się z Ryanem Reynoldsem powiedziała: - Zaręczyłam się... z Barackem Obamą. Moje serce należy do Baracka i to jest ten, z którym w końcu jestem zaręczona. Nie dziwi więc to, że aktorka bez namysłu przyjęła propozycję zaśpiewania piosenki "Yes We Can", do której muzykę napisał will.i.am z Black Eyed Peas. Autorem słów jest sam Barack Obama. Jest to fragment przemówienia Obamy, które czarnoskóry kandydat wygłosił tuż po przegranych prawyborach w New Hampshire. Artyści jednak nadal wierzą, że Obama zostanie ich prezydentem.

 

Scarlett spytana przez jeden z magazynów czy to prawda, że zaręczyła się z Ryanem Reynoldsem powiedziała:

Zaręczyłam się... z Barackem Obamą. Moje serce należy do Baracka i to jest ten, z którym w końcu jestem zaręczona.

Nie dziwi więc to, że aktorka bez namysłu przyjęła propozycję zaśpiewania piosenki "Yes We Can", do której muzykę napisał will.i.am z Black Eyed Peas. Autorem słów jest sam Barack Obama. Jest to fragment przemówienia Obamy, które czarnoskóry kandydat wygłosił tuż po przegranych prawyborach w New Hampshire. Artyści jednak nadal wierzą, że Obama zostanie ich prezydentem. Oto dowód:


"Yes We Can"