Rhys Ifans: albo ślub, albo koniec!

Nic nie zapowiadało kryzysu w związku Sienny Miller i Rhysa Ifansa , a jednak stało się. Związek tych dwojga stoi pod wielkim znakiem zapytania. Dlaczego? Aktor ma dość oczekiwania na ostateczną deklarację Sienny co do ich związku.

Rhys Ifans wykorzystał już chyba wszystkie sposoby oświadczyn. Niestety dla niego, za każdym razem nie odnosiły one upragnionego skutku - Sienna Miller nie zgodziła się oficjalnie zostać jego żoną.

 

W czasie ostatniej wycieczki pary do Nowego Jorku, Rhys, po kolejnej odrzuconej propozycji małżeństwa, postawił wybrance ultimatum: "wyjdź za mnie albo koniec z nami".

Sienna jeszcze nie podjęła decyzji i Rhys nie może zrozumieć, dlaczego - mówi znajoma pary gazecie Daily Mail. - Ona zawsze stara się unikać tematu oficjalnego związku, bo dobrze jej tak, jak jest. Rhys również był zadowolony, jednak teraz uważa, że Sienna powinna zdecydować, czy ich związek będzie na stałe czy tylko przejściowy.

Znana z lekkiego podejścia do życia Sienna będzie miała trudny orzech do zgryzienia. Z jednej strony dobrze jej z Rhysem, co zawsze podkreśla, z drugiej jednak nie chce podejmować tak poważnych decyzji.

 

Aktor jest przekonany, że Sienna jest kobietą jego życia. Świadczyć o tym może fakt, że podarował ukochanej na gwiazdkę pierścionek zaręczynowy z rzadkim, żółtym brylantem.

Rhys ma dość tej tajemniczej otoczki wokół ich związku i chciałby, żeby w końcu to było oficjalne.

 

Więcej o gwiazdach na Wyspach znjadziecie TUTAJ!

Więcej o: