50 Cent doprowadził Paris Hilton do płaczu!

Choć byli świetnymi przyjaciółmi, podczas ostatniej imprezy raper nie chciał bawić się razem z Paris. Dziedziczka została zepchnięta ze sceny!
Paris płacze przez 50 Centa Raz na scenie, raz poza nią. Choć byli świetnymi przyjaciółmi, podczas ostatniej imprezy raper nie chciał bawić się razem z Paris. Dziedziczka została zepchnięta ze sceny! Paris balowała na przyjęciu zorganizowanym przez magazyn "944", gdzie pełniła rolę gospodarza. Gdy na scenę wszedł jej idol 50 Cent, zaczęła tańczyć wraz z innymi gośćmi w rytm muzyki. Podczas występu raper zaczął śpiewać do Paris, co ta odebrała jako zaproszenie na scenę i szybko się tam wdrapała. Niestety spotkała ją niemiła niespodzianka... Ekipa 50 Centa natychmiast zareagowała i nie bawiąc się w ceregiele, okrzyczała Paris: - Złaź ze sceny do cholery! Dziedziczka zaczerwieniła się z zakłopotania i rozpłakała, tłumacząc: - Przecież to moja impreza! Raz na scenie, raz poza nią. Niestety Paris pozostało tylko to drugie.

 

Paris balowała na przyjęciu zorganizowanym przez magazyn "944", gdzie pełniła rolę gospodarza. Gdy na scenę wszedł jej idol 50 Cent, zaczęła tańczyć wraz z innymi gośćmi w rytm muzyki. Podczas występu raper zaczął śpiewać do Paris, co ta odebrała jako zaproszenie na scenę i szybko wdrapała się tam. Niestety spotkała ją niemiła niespodzianka...

 

 

Ekipa 50 Centa natychmiast zareagowała i nie bawiąc się w ceregiele, okrzyczała Paris:

Złaź ze sceny do cholery!

Dziedziczka zaczerwieniła się z zakłopotania i rozpłakała, tłumacząc:

Przecież to moja impreza!


Raz na scenie, raz poza nią. Niestety Paris pozostało tylko to drugie.

 

Pagesix.com 

Więcej o: