Heath Ledger brał narkotyki?

Dwa amerykańskie magazyny dotarły do filmu, na którym tragicznie zmarły aktor Heath Ledger, rzekomo zażywa narkotyki. Podczas gdy w mediach aż huczy od plotek o przyczynach śmierci Ledgera i jego uzależnieniach, matka jego córki - Michelle Williams prosi wszystkich o uszanowanie jej prywatności.
Heath Ledger brał narkotyki? "Uszanujcie naszą potrzebę opłakiwania go w prywatności". Amerykańska prasa dotarła do filmu, na którym tragicznie zmarły Heath Ledger rzekomo zażywa narkotyki. Michelle Williams prosi, by uszanowano żałobę po aktorze Podczas gdy w mediach aż huczy od plotek o przyczynach śmierci Ledgera i jego uzależnieniach, matka jego córki Michelle Williams prosi wszystkich o uszanowanie jej prywatności. W oświadczeniu aktorki, opublikowanym przez rzecznika Heatha Ledgera czytamy, że na skutek śmierci Heatha jej serce zostało złamane. "Proszę, uszanujcie naszą potrzebę opłakiwania go w prywatności. Moje serce zostało złamane. Jestem matką wrażliwej, energicznej i pięknej małej dziewczynki, która jest żywym obrazem swojego ojca. Teraz mogę jedynie obserwować, jak jego osoba przejawia się w niej każdego dnia (...) Nasza córka będzie wychowywana wśród najlepszych wspomnień o swoim ojcu." Tymczasem media doszukują się kolejnych przyczyn śmierci aktora. Podejrzewa się, że Ledger miał problemy z narkotykami. Po internecie krążą fragmenty filmu nakręconego dwa lata temu w hotelu w Los Angeles. Na filmie widać aktora pijącego piwo i trzymającego w ręku zwinięty banknot oraz parę osób, które przy nim zażywają kokainę.

 

W oświadczeniu aktorki, opublikowanym przez rzecznika Heatha Ledgera czytamy, że na skutek śmierci Heatha jej serce zostało złamane.

Proszę, uszanujcie naszą potrzebę opłakiwania go w prywatności. Moje serce zostało złamane. Jestem matką wrażliwej, energicznej i pięknej małej dziewczynki, która jest żywym obrazem swojego ojca. Teraz mogę jedynie obserwować, jak jego osoba przejawia się w niej każdego dnia (...)Nasza córka będzie wychowywana wśród najlepszych wspomnień o swoim ojcu.

Tymczasem media doszukują się kolejnych przyczyn śmierci aktora. Podejrzewa się, że Ledger miał problemy z narkotykami. Po internecie krążą fragmenty filmu nakręconego dwa lata temu w hotelu w Los Angeles. Na filmie widać aktora pijącego piwo i trzymającego w ręku zwinięty banknot oraz parę osób, które przy nim zażywają kokainę.


Oto fragmenty filmu: