Britney Spears zostanie ubezwłasnowolniona?

Pacjentka Britney Spears jest poważnie okaleczona psychicznie, nieświadoma i stanowi dla siebie zagrożenie - taką diagnozą wystawili piosenkarce lekarze ze szpitala w Los Angeles , według TMZ. Brit jest kandytatką do ubezwłasnowolnienia.
Britney ubezwłasnowolniona? Brit jest kandydatką do ubezwłasnowolnienia. Diagnoza lekarzy ze szpitala w Los Angeles: "Pacjentka Britney Spears jest poważnie okaleczona psychicznie, nieświadoma i stanowi dla siebie zagrożenie" Britney Spears jest w totalnej rozsypce. Gdy wczoraj trafiła do szpitala w Los Angeles, była skrajnie wyczerpana psychicznie i fizycznie. Gwiazda nie jadła i nie spała od 3 dni. W jej domu znaleźli ją matka - Lynne Spears i przyjaciel - Sam Lufti. Wezwali karetkę. Britney trafiła do szpitala psychiatrycznego. Według lekarzy gwiazda ma zaburzenia osobowości, jest tzw. dwubiegunowa - w jednej chwili jest maniaklanie szczęśliwa, a w drugiej chce umrzeć. Istnieje ryzyko, że Brit doprowadzi się do śmierci z powodu wyniszczenia. Jak podaje serwis TMZ, Britney w chwili gdy trafiła do kliniki, krzyczała: - Moja matka mnie tu przewiozła, bo chce być ze swoim chłopakiem, sypia z moim chłopakiem. Gdy się uspokoiła, mówiła, że to bardzo niesprawiedliwe, że odebrano jej synów.

 

Britney Spears jest w totalnej rozsypce. Gdy wczoraj trafiła do szpitala w Los Angeles była skrajnie wyczerpana psychicznie i fizycznie. Gwiazda nie jadła i nie spała od 3 dni. W jej domu znaleźli ją matka - Lynne Spears (na zdjęciu w środku) i przyjaciel - Sam Lufti. Wezwali karetkę.

 

 

Britney trafiła do szpitala psychiatrycznego (zobacz wideo). Według lekarzy gwiazda ma zaburzenia osobowości, jest tzw. dwubiegunowa - w jednej chwili jest maniaklanie szczęśliwa, a w drugiej chce umrzeć.Istnieje ryzyko, że Brit doprowadzi się do śmierci z powodu wyniszczenia.

 

 

Jak podaje serwis TMZ, Britney w chwili gdy trafiła do kliniki krzyczała:

Moja matka mnie tu przewiozła, bo chce być ze swoim chłopakiem, sypia z moim chłopakiem.

Gdy się uspokoiła, mówiła, że to bardzo niesprawiedliwe, że odebrano jej synów.