Daniel Radcliffe znów do wzięcia

Wszystkie fanki Daniela Radcliife pewnie uśmiechną się szczerze na tę wiadomość. Popularny z roli Harry'ego Pottera aktor rozstał się ze swoją dziewczyną, Laurą O'Toole.

 

Daniel i Laura poznali się na planie dość kontrowersyjnej sztuki "Equus". On grał w nim główną rolę męską, ona była dublerką Joanny Christie. Młodzi aktorzy nigdy publicznie nie potwierdzili swojego związku, choć wielokrotnie widywano ich razem w najprzeróżniejszych sytuacjach.

 

Pierwsze plotki o romansie Radcliffe'a i panny O'Toole pojawiły się w mediach pod koniec zeszłego roku. Prasa od razu zaczęła rozpisywać się o zażyłości, jaka ich łączy. Tak jak ich związek zaistniał dzięki mediom, tak też za ich pomocą się zakończył.

- Daniel i ja wciąż jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i miło nam się spędza czas razem, ale musimy być rozsądni - cytuje słowa Laury gazeta Daily Mail.

Para rozstała się również w sensie dosłownym. Laura występuje obecnie w objazdowej wersji przedstawienia "Equus". Tymczasem Daniel przygotowuje się do wystawienia spektaklu na Broadwayu i wypełnia swoje zobowiązania związane z graniem w filmach.

 

Więcej o gwiazdach z Wysp znajdziecie TUTAJ!

 

Więcej o: