Scarlett Johansson zagra księżną Dianę!

Scarlett Johansson nazywana współczesna Marilyn Monroe, jest główną pretendentką do roli w biograficznym filmie o tragicznie zmarłej księżnej Dianie. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów tej wszechstronnej aktorki. Scarlett chce wykorzystać w pełni swoje tzw. pięć minut sławy i planuje karierę piosenkarki!
Scarlett Johansson zagra Dianę Kobieta uniwersalna: zagra Courtney i Dianę, zaśpiewa Toma Waitsa. Scarlett Johansson zagra Courtney Love, być może także główną rolę w biograficznym filmie o księżnej Dianie. Na wiosnę wyda też album z coverami Toma Waitsa Scarlett Johansson, nazywana współczesną Marilyn Monroe, jest główną pretendentką do roli w biograficznym filmie o tragicznie zmarłej księżnej Dianie. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów tej wszechstronnej aktorki. Scarlett chce wykorzystać w pełni swoje tzw. pięć minut sławy i planuje karierę piosenkarki! Scarlett Johanson została okrzyknięta symbolem seksu pierwszej dekady XXI w. Nic więc dziwnego, że reżyserzy walczą o to, żeby zaangażować ją w swoje filmy. Scarlett wcieli się w postać Courtney Love w filmie biograficznym o Kurcie Cobainie, jest też szansa, że zagra główną rolę w filmie o księżnej Dianie. Reżyser obrazu Michael Bay zapowiada, że film będzie wyważony i pozbawiony sensacji. Jego zdaniem Scarlett jest idealną kandydatką do tej roli, ponieważ jest niezmiernie uniwersalna. Johansson ma teraz bardzo dużo pracy nie tylko na planie filmowym, ale też w studiu nagraniowym. W maju w sklepach pojawi się debiutanci album aktorki "Anywhere I Lay My Head". Na płycie usłyszmy 10 coverów Toma Waitsa i jedną oryginalną piosenkę.

 

Scarlett Johanson została okrzyknięta symbolem seksu pierwszej dekady XXI wieku. Nic więc dziwnego, że reżyserzy walczą o to żeby zaangażować ją w swoje filmy. Scarlett wcieli się w postać Courtney Love w filmie biograficznym o Kurcie Cobainie, jest też szansa, że zagra główną rolę w filmie o księżnej Dianie. Reżyser obrazu Michael Bay zapowiada, że film będzie wyważony i pozbawiony sensacji. Jego zdaniem Scarlett jest idealną kandydatką do tej roli, ponieważ jest niezmiernie uniwersalna.


Johansson ma teraz bardzo dużo pracy nie tylko na planie filmowym, ale też w studiu nagraniowym. W maju w sklepach pojawi się jej debiutanci album aktorki"Anywhere I Lay My Head". Na płycie usłyszmy 10 coverów Toma Waitsa i jedną oryginalną piosenkę.

 

Dla wszystkich fanów filmu "Między słowami":

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (42)
Scarlett Johansson zagra księżną Dianę!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  co oni mówią na tym filmie?

 • Gość: Gość

  0

  Scarlett Johansson zagra Arnolda Schwarzeneggera

 • Gość: Gość

  0

  Scarlett jest swietna aktorka, uwielbiam ja....<lans>

 • Gość: Gość

  0

  ładna jest i kobieca,ale gdzie jej do Księżnej Diany? a tym bardziej do Marilyn!! Marilyn nikt nie zastąpi. Zgadzam się,że księżną powinna zagrac Charlize Theron.

 • Gość: Gość

  0

  taka z niej marilyn monroe jak ze mnie audrey hepburn :]

 • Gość: Gość

  0

  Juz nie moge sie doczekac.

 • Gość: Gość

  0

  Księżna Diana była piękną kobietą z klasą. Dlatego z jakiej racji ma ją zagrać paskudna Scarlett?? Daleko jej do Diany, a tym bardziej do Marilyn! Może i ma talent, ale dla mnie jest żadną rewelacją jeśli chodzi o wygląd i klase.

 • Gość: Gość

  0

  Piękna księżna będzie...

 • Gość: Gość

  0

  No to film wykreuje kolejny mit i dianie - że niby była ładna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX