Britney na okładce magazynu Blender

Kolejny raz można podziwiać Britney Spears na okładce popularnego magazynu. Niestety, tak do końca, to nie jest ona. A kto?
Britney na okładce Kolejny raz można podziwiać Britney Spears na okładce popularnego magazynu. Niestety, tak do końca, to nie jest ona. A kto? Niestety, tak do końca, to nie jest ona. A kto? Raczej co? Fotomontaż! Britney Spears widnieje na odkładce marcowego numeru magazynu Blender. Wielki nagłówek stawia pytanie: "Jak to się skończy"? Okazuje się jednak, że to nie Britney klęczy nad zgniecioną puszką i myszkieterką z niedopałkami papierosów. To, co widzimy na odkładce, to tylko fotomontaż, a do Brit należy tylko twarz (też pewnie z lepszych czasów). 

 

Raczej co? Fotomontaż!

Britney Spears widnieje na odkładce marcowego numeru magazynu Blender. Wielki nagłówek stawia pytanie: "Jak to się skończy"? Okazuje się jednak, że to nie Britney klęczy nad zgniecioną puszką i myszkieterką z niedopałkami papierosów. To, co widzimy na odkładce, to tylko fotomontaż, a do Brit należy tylko twarz (też pewnie z lepszych czasów).

 

Szkoda, bo na okładce wyszła całkiem apetycznie.

 

Więcej o:
Komentarze (117)
Britney na okładce magazynu Blender
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  lol niezła Brit

 • Gość: Gość

  0

  ale glupia zadna doda..

  doda to z..y babsztyl

  To Britney spears.!

 • Gość: Gość

  0

  ale glupia zadna doda..

  doda to z..y babsztyl

  To Britney spears.!

 • Gość: Gość

  0

  I co z tego?

 • Gość: Gość

  0

  to pewnie nicolle o neil.. ktora pozwala znowu kogos o kopiowanie jej stylu.. (paris hilton - pozwala ja poniewaz stwierdzila ze paris wyraznie kopiuje jej styl chodzenia w dresie i z lancuchem na szyi oraz w markowym obuwiu sportowym) w hollywodzie i w ogole w mediach dochodzi ciagle do zenujacych przypadkow kopiowania sie nawzajem.. oni wszytscy wyobrazaja sobie ze sa tak swietni ze jeszcze zapozyczą coś z siebie .. jak np. brad pitt coraz bardziej podobny do beckhama, doda do alby, trzecia blondynka ludzaco przypominajaca britney spears.. np. jessica simpson mysle ze zostala wyprodukowana dla segmentu widzow marzacych jednak o britney spears ale troche innej

 • Gość: Gość

  0

  cos jakos krzywo podoklejali rozne czesci jej twarzy ...

 • Gość: Gość

  0

  Ktoś puścił głupią plotę i od razu wszyscy huczą, że to fotomontaż. Skąd wiecie? Ja uważam, że to jest po prostu stare zdjęcie. Skąd ten fotomontaż? Ludzie nie wiedzą co jeszcze wymyślić żeby jej jeszcze bardziej dokopać...

 • Gość: Gość

  0

  To chyba ciało Dody.. Bardzo Cię libimy Brit! Pozdro Biłgoraj;]

 • Gość: Gość

  0

  No,tak to by Brit chciała wyglądać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX