Johnny Depp uwielbia domowe zacisze

Każda, nawet najbardziej niegrzeczna gwiazda, kiedyś w końcu zwalnia tempo. Johnny Depp przyznał, że na niego przyszła już pora.

 

Kiedyś lubił szybką jazdę samochodem, teraz woli spędzać czas z dziećmi. Ostatnio przyznał, że nigdy w życiu nie było mu lepiej.

Zawsze lubiłem szybkość. Teraz wolę poczucie komfortu. Każdy miał w życiu okres, gdy pragnął szybkich samochodów i motocykli. Ja nie byłem inny - mówi Johnny. - Dorosłem, ale wciąż czuję się ze sobą dobrze. Przez wiele lat żyłem na krawędzi, więc dobrze teraz żyć w spokoju i szczęściu.

Aktor, kóry przez całe życie nie mógł zagrzać nigdzie miejsca, twierdzi, że w końcu ma kawałek ziemi, gdzie czuje się jak w domu.

Nigdy wcześniej nie czułem się tak "zakorzeniony". Tu czuję się jak w domu. Los Angeles było moim domem od lat 80. do późnych 90., ale tam jestem tylko przyjezdnym w porównaniu z tym, co mam tutaj.

Johnny Depp od kilku lat mieszka na stałe we Francji ze swoją partnerką życiową, Vanessa Paradis, i dziećmi.

Więcej o:
Komentarze (142)
Johnny Depp uwielbia domowe zacisze
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  ja mam jego 3 adresy do farancji ameryki i ameryki :))podac komus :)) mozna mu wysłac list ze chcecie jego autogeraf a po 1.5 miesiaca wam odesle razem ze zdjeciem :))extra co nie KOCham cIE johnny

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  OHHHH!!!
  Najseksowniejszy czlowiek na ziemi..kocham go po prostu!!
  muahh 4 J.D=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ale mam nadzieje że Johnny nie skończy kariery aktorskiej!!Jestem jego fanem!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Johnny kocham ci a ta laska co napisała jak mozna kochac faceta z wąsem jest walnieta po ludzku pewnie jak sie zestarzejesz bedziesz miała taką długo brode i wasy <buhahA>i odczep sie od niego tak dziewczynko

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  lepszego aktora nie ma na swiecie! potrafi wczuc sie w role!Jacka Sparowa gral dla swoich dzieci czyz on nie jest kochany!!!!:)))))a na dpdatek przystojny:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ON JEST BOSKI,CHOLERNIE UTALENTOWANY,NIEZIEMSKO PRZYSTOJNY:D NA JEGO TEMAT MOGŁABYM NAWIJAĆ I NAWIJAĆ CEŁYMI DNIAMI.GDYBY GO NA ŚWIECIE NIE BYŁO TO ŻYCIE BYŁOBY BEZ SENSU.SZKODA,ŻE NIE MIESZKA W POLSCE,A KONKRETNIEJ W GORZOWIE.MOJA KUZYNKA MA CHŁOPAKA FRANCUZA I MOŻE SIĘ POBIORĄ!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Na JEGO punkcie kompletnie zbzikowałam.Nawet gdy odrabiam lekcje to w ogóle nie mogę się skupić.Najbardziej jest mi znany z "Piratów z Karaibów",ale w innych filmach też go uwielbiam oglądać.I LOVE YOU JOHNNY.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ja chce

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Powinien ze mną zamieszkac! Ja jestem jego rodziną :)
  Kocham Go! Najlepszy aktor i najseksowniejszy czlowiek na ziemi! :*:*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX