Paris Hilton naprawdę potrafi śpiewać?!

Słuchając piosenek Paris zapewne wielu z Was zastanawiało się, ile jest w nich jej prawdziwego głosu, ale ile zasługi techniki. Jednak okazuje się, że Paris nie jest muzycznym beztalenciem...
Paris Hilton potrafi śpiewać?! Jednak okazuje się, że Paris nie jest muzycznym beztalenciem... Słuchając piosenek Paris zapewne wielu z Was zastanawiało się, ile jest w nich jej prawdziwego głosu, ale ile zasługi techniki. O tym przekonany jest Tre Armstrong, choreograf musicalu "Repo! The Genetic Opera!", w którym Paris występowała. Na planie miał okazję posłuchać jej głosu i... o dziwo, był pod wrażeniem! Jak twierdzi: - Byłem zaskoczony, że potrafi śpiewać. Bóg mi świadkiem, że nigdy nie będę drwił z Paris. Przysłuchując się temu co robili, polubiłem brzmienie jej głosu. Armstrong nie jest osamotniony w tych poglądach. Paris została pochwalona także przez wokalistkę R&B, Keyshię Cole, która również była na planie: - Podoba mi się jej śpiew. Naprawdę.
O tym przekonany jest Tre Armstrong, choreograf musicalu "Repo! The Genetic Opera!", w którym Paris występowała. Na planie miał okazję posłuchać jej głosu i... o dziwo, był pod wrażeniem! Jak twierdzi:

Byłem zaskoczony, że potrafi śpiewać. Bóg mi świadkiem, że nigdy nie będę drwił z Paris. Przysłuchując się temu co robili, polubiłem brzmienie jej głosu.

Armstrong nie jest osamotniony w tych poglądach.Paris została pochwalona także przez wokalistkę R&B, Keyshię Cole, która również była na planie:

Podoba mi się jej śpiew. Naprawdę.


Tak śpiewa Paris w wersji live. By było ciekawiej - w samej bieliźnie na urodzinach Hugha Hefnera:

 

Więcej o:
Komentarze (179)
Paris Hilton naprawdę potrafi śpiewać?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  NO I CO Z TEGO ZE WYSZLA W SAMEJ BIELIZNIE... A TY NA PLAZY OPALASZ SIE W RECZNIKU;P LOL POKAZUJESZ SIE W STROJU KAPIELOWYM RACZEJ;/ TO NIE TO SAMO?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  lubie ja nic do niej nie mam

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Głos ma bardzo fajny!!!

 • Gość: Gość

  0

  paris?? no i co z tego ze zyje ze skandale itp??!! zal wam tylki sciska?? ma glowa foczka do zarabiania kasy- pozazdroscic i brac za wzor!

 • Gość: Gość

  0

  Ale chłam :P:P:P "TH" ma rewelacyjne...jak Nicole S. w "Baby love"... <lol2>

 • Gość: Gość

  0

  tak to prawda Paris jest beztalęciem ,ten Tre Armstrong jes głupi i najwyrażniej głuchy

 • Gość: Gość

  0

  chyba nie byłaby sobą gdyby nie ubrała jakiegoś ubrania! nienawidzę jej! to kompletna dziwka i na dodatek nie umie śpiewać! żal po prostu :(

 • Gość: Gość

  0

  Jesteś świetna Paris !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Komentatorzy za dyche;/ zal mi was...jak sie nie znacie to mozecie sobie pobiegac dookola parkingu pod Auchanem a nie tu swoje beznadziejne komentarze zamieszczacie...to nie w waszym interesie lezy zeby oceniac Paris bo sami jestescie beztalenciami. pokazcie mi wyciag z banku ile w tym miesiacu zarobiliscie spiewem. ciekawe bardzo. oceniali ja wybitni znawcy w wy tu swoje 5 groszy wpie..cie...zal mi was;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX